درخواست از همه ی پینوسی ها

لطفا نظر و پیشنهادات و انتقادات خود رو برای بهتر شدن سایت در این قسمت وارد نمایید

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

درخواست از همه ی پینوسی ها

پستتوسط abdulrahman » يکشنبه مهر ماه 9, 1390 12:04 am

عرض سلام و ادب و احترام خدمت پینوسی های محترم

مختصر و مفید در چند خط درخواست و پیشنهادم رو مطرح میکنم:

همان طور که شاهد بودید در چند ماه اخیر تحولات اساسی و بنیادی در کشورهای جهان اسلام رخ داد .اتفاقاتی که می شود کتاب ها درباره یشان نوشت اما اگر اشتباه نکنم در پینوس هیچ گونه بحثی از هیچ بعدی در این باره نشد.

درخواست یا پیشنهاد من:

شخصا چون در این زمینه اطلاعاتی ندارم نمیتوانم مقالاتی که تا حدی دیگران را با این تحولات آشنا کند،بنویسم ... میشود برای مثال در زمینه های زیر مطالبی را بیان کرد:
مختصری از دین وتاریخ و فرهنگ یکی از این کشورها-نحوه ی شروع تحولات-دلیل آنها-تاثیرات این کشور ها بر جهان اسلام-سیستم حکومتی که بر این کشورها حاکم بوده است-احتمالاتی که می شود برای اینده ی این کشور ها پیش بینی کرد و...  
منظور من این نیست که مثل یک شبکه ی خبری عمل شود بلکه بیشتر از جنبه ی تحلیلی بررسی شود.
فکر میکنم منظورم را رساندم و از هر کسی که میتواند حتی در یک بخش مطلب مفیدی بنویسد درخواست میکنم که پا پیش بگذارد.
مژده ده بندگانی را که سخنان مختلف را می شنوند و از بهترین آنان پیروی می کنند.

برای نویسنده این مطلب abdulrahman تشکر کننده ها:
Akam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
abdulrahman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 390 بار
تشکر شده: 249 بار
امتياز: 830

پستتوسط sayf » يکشنبه مهر ماه 9, 1390 1:17 am

عبدالرحمن جان اول عکس جدیدتو بهت تبریک میگم. جدی جدی خیلی قشنگه با "کوا و پانتول".
همونطور که میدونی این سایت یه سای دینی، علمی و فرهنگی-اجتماعی هستش که شاید موصوعی که مطرح کردی رو به این سادگیا نشه تو این قالبا مورد تحلیل قرار داد البته اینو باتوجه به این میگم که از اونجایی که این کشورا حکامی دیکتاتور داشتن شاید ما نتونسته باشیم واقعیت جامعه اونا رو تا قبل از انقلابا دقیقا بشناسیم چون دیکتاتورا عادت دارن که حقایق مملکتشونو به خود و دیگران درتمام دنیا وارونه نشون بدن یا مخفی کنن. پس تحلیل دقیق علمی جامعه ای خاص در این زمینه ها بدون منابع و مراجع مطمئن و کافی، زیاد آسون نیست. البته این حرفای من به معنی رد حرفای شما، و آوردن توجیه نیست. قبول دارم که ما تو این زمینه شاید کوتاهی هایی داشتیم
ما میخواهیم با بینشی عمیق و صحیح، به سوی پروردگار دعوت دهیم.
نماد کاربر
sayf
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 5, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 128 بار
تشکر شده: 130 بار
امتياز: 10

پستتوسط soham » سه شنبه اسفند ماه 2, 1390 5:18 am

انشالله
نماد کاربر
soham