تخفیف با طعم حجاب

در این بخش می توانید پرسش هایی را که در زمینه احکام بانوان دارید مطرح نمایید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Banowan

تخفیف با طعم حجاب

پستتوسط mehr » چهارشنبه بهمن ماه 5, 1390 8:57 pm

رستورانی مخصوص بانوان محجبه در تهران

در روزهایی که شجاعت چنین کاری را در خودم مشاهده نمی‌کنم، پیدا شده است مردی که با افتتاح رستورانی مخصوص خانواده‌های محجبه، جامه عمل بر شعار من و تو دوخته است. مردی که در رستورانش به راستی از پذیرفتن بانوان بی‌حجاب معذور است. حاجی علی برهانیان مدیر مجتمع فرهنگی دشت بهشت (دهکده سلامت) از اعتقاداتش می‌گوید. از اعتقاداتی که منو تو سنگشان را بر سینه می‌زنیم و او بی‌هیچ ادعایی بدان‌ها عمل می‌کند.

مطمئنا شما نیز بار‌ها و بار‌ها مشابه این تصویر را در اماکن عمومی مشاهده کرده‌اید. اما کمتر کسی می‌شود که بر سر اعتقاداتش بایستد و به راستی از پذیرفتن بانوان بدحجاب معذور باشد.

در این زمانه که پول حرف اول و آخر را می‌زند و ایمان ما آدم‌ها سست شده است، مطمئنا نصب چنین تابلوهایی فقط از سر ترس از اماکن بر ورودی مغازه‌هایمان است.

آدرس رستوران: سعادت آباد-میدان فرهنگ-بلوار ۲۴ متری -مجتمع فرهنگی دشت بهشت (دهکده سلامت )
شماره تماس جهت رزرو: ۲۲۱۴۶۳۵۸-۰۲۱
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mehr در شنبه تير ماه 3, 1391 11:52 am .
"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 2
Noha (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 1274 بار
تشکر شده: 1137 بار
امتياز: 1630

پستتوسط basireh » چهارشنبه بهمن ماه 5, 1390 11:45 pm

سلام

ممنون عزیزم

ابتکار جالبیه

حتما لازم شد یه سر بریم ببینیم
:wink:
گر همچو من افتاده ی این دام شوی / ای بس که خراب فرقه و جام شوی  
ما عاشق و رند و مست و عالم سوزیم/ با ما منشین و گرنه بد نام شوی
نماد کاربر
basireh
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 317 بار
تشکر شده: 236 بار
امتياز: 10

پستتوسط mehr » شنبه تير ماه 3, 1391 12:00 pm

تخفیف با طعم حجاب

آقای محمدی می گفت: بنظرم هر کسی توی جامعه باید به نحوی امر به معروف و نهی از منکر داشته باشه. منم به نوبه خودم این کار کوچیک رو انجام دادم ، البته قراره این تخفیف بیشتر بشه و هدیه ای هم علاوه بر این درنظر گرفتم. و از خاطرات جالبی گفت که توی این مدت کوتاه اتفاق افتاده.

خبرگزاری رویترز چندروز قبل اعلام کرد که توی چندتا از فروشگاههای بزرگ دول غربی؛به خانومایی که نیمه عریان خرید کنند ، تخفیف داده میشه. جالبه توی این گیر و دار بحران مالی غرب ، به خوبی معلومه که واقعا کی توی این بحران ،به زمین خورده .یه مسئله دیگه هم روشن میشه اینه که ،با اینکه مردم دول غربی دارن به بیداری میرسن، اما اغنیا هنوز توی شهوت و نخوت گرفتارند و حاضرن به هر بهانه ای روح پلیدشون رو به عریانی چند روح آلوده ، آلوده تر کنن.

پایگاه خبری حجاب
"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 2
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 1274 بار
تشکر شده: 1137 بار
امتياز: 1630

بازگشت به احکام بانوان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان