کشیش اسپانیایی پس از 17ماه کما،مسلمان شد

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

کشیش اسپانیایی پس از 17ماه کما،مسلمان شد

پستتوسط amineh2014 » شنبه مهر ماه 26, 1393 8:24 pm

یک کشیش کاتولیک اسپانیایی‌تبار، در اندونزی پس از به هوش آمدن از یک کمای ۱۷ ماهه به اسلام مشرف شد.               

به نقل از پایگاه خبری Halalbook.fr، این کشیش اسپانیایی که از 43 سال پیش در جزیره جاوه اندونزی زندگی می‌کند، هنگام تعمیر سقف کلیسا به همراه افراد داوطلب، دچار ایست قلبی شد و بر اثر سقوط از ارتفاع 4 متری، به کما رفت.
«ادواردو وینچزو گومز» 87 ساله در این باره گفت: «من در مورد اسلام هیچ نمی‌دانم حتی یک بار هم در طول عمر خود قرآن را نخوانده‌ام، ولی خداوند با من سخن گفت و از من خواست به همراهش به آسمان‌ها بروم. سپس نور او تمام وجودم را روشن کرد و درهای طلایی بهشت در مقابل من ظاهر شدند. خداوند نام خود را به من گفت و این نام "الله" است».
اسلام‌آوردن این کشیش موجب شگفتی شاگردان سابق او و ساکنان جزیره جاوه شده است.
ولی جالب‌تر آنکه نیمی از شاگردان مسیحی او تمایل به مسلمان‌شدن دارند. یکی از شاگردان او اعلام کرده است: «اگر "الله" خدایی واقعی است،‌ نمی‌خواهم در اشتباه باقی بمانم و در مسیر خطا حرکت کنم. زیرا روز قیامت در راه است. من به پدر ادواردو ایمان دارم. ما همگی به او اعتماد داریم».
این تازه‌مسلمان اسپانیایی درنظر دارد، مسجدی جدید بسازد و مریدان او تصمیم دارند، برای ساخت مسجد به جمع‌‌آوری کمک‌های مالی بپردازند.

منبع ایکنا

برای نویسنده این مطلب amineh2014 تشکر کننده ها:
yosra69 (يکشنبه مهر ماه 27, 1393 3:05 pm)
رتبه: 7.14%

amineh2014
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: شنبه مهر ماه 26, 1393 7:58 pm
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 12 بار
امتياز: 120

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان