نظر شما دوستان در این مورد چیه ؟!!...

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

نظر شما دوستان در این مورد چیه ؟!!...

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 19, 1391 3:29 pm

« به نام خدا »


سلام خدمت دوستان عزیز پینوسی

تو پست "  عکس هایی زیبا از بیت الله الحرام که کمتر دیده اید ... " کاربر ostadelyass سوالاتی مطرح کردند به شرح زیر :

ostadelyass نوشته است:سلام. با تشکر از عکس های زیباتون.
یک سوال: راجع به این برجی که نزدیک مکه ساختن اطلا عات موثقی می تونین رو سایت بزارین. یا راجع به معماری اسلامی و تفاوتش با غیر اون؟
این برج رو با معماری اسلامی ساختن یا نه؟ نوع معماری تاثیری تو زندگی یا روحیه ی افراد داره؟
تو این زمینه یه منبع رو صرفا می شناسم: صناعت الحیات


با تشکر از کاربر ostadelyass

من یه مقدار اطلاعات در این مورد جمع کردم، چون مطالب زیاده و ممکنه دوستان هم بخوان نظر یا مقاله ای ارائه بدن،

بر این شدم تا تو یه پست جدید به بحث در این باره بپردازیم، منتظر همکاری دوستان هستیم ...


با تشکر ...وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها: 2
Noha (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), SharakamPawa (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 19, 1391 3:33 pm

" ابراج البیت "ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است.
این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با ۱۵۰۰۰۰۰ مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.
رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می‌رود بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا باشد.
هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن ۱۰۰۰۰۰ مهمان را دارد.در قسمت فوقانی برج، ساعتی چهار وجهی قرار گرفته‌است که عربستان سعودی، آن را به عنوان بزرگ‌ترین ساعت جهان معرفی کرده‌است. این ساعت، ساعت بیگ بن در لندن که روزگاری به عنوان بزرگترین ساعت چهار وجهی دنیا بوده و همچنین یدک کشنده فعلی این رکورد که برج ساعت آلن برادلی در میلواکی واقع در ایالت ویسکانسین در ایالات متحده آمریکا است را کوتاه تر جلوه می‌دهد؛ قطر هر کدام از چهار وجه ساعت ۱۵۱ فوت معادل ۴۶ متر می‌باشد که با دو میلیون لامپ ال ای دی همراه با نوشته عربی «الله اکبر» روشن می‌شود. ۲۱۰۰۰ لامپ سفید و سبز هم در بالای ساعت قرار گرفته‌اند که از فاصلهٔ ۱۹ مایلی معادل ۳۰ کیلومتر نمایان هستند. نماد دولت سعودی در مرکز هر یک از ساعت‌ها در زمینه صفحه نمایان شده‌است. صفحات ساعت همچنین از بهترین نمونه حال حاضر دنیا که ساعتی واقع در بازار کواهیر در استانبول که یک وجه ۳۶ متری قرار گرفته در پشت بام نور گذر مجتمع فروشگاه است هم بزرگ تر می‌باشد.


مقاله اول از :

عضويت  / ورود


در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Ramin در جمعه خرداد ماه 19, 1391 4:14 pm .
وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 19, 1391 4:09 pm

" طرح توسعه مسجد الحرام و ساخت برج ابراج البیت "تا چند سال قبل بلندترین بنای مشرف به صحن مسجد الحرام، قصر ملک فهد پادشاه سابق سعودی بود که بر بلندای کوه ابوقبیس، قرار داشت. اما امروز دیگر این بنا در برابر برج “ابراج البیت” در مقابل رکن یمانی کوچک می نماید.

متأسفانه برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت) که در واقع باید “شاخ های شیطان خوانده شود و سرشار از” نمادهای ماسونی است بنای کعبه را به محاصره گرفته است. در سال ۲۰۱۲ که از دیگاه فرقه‌های شیطانی شروع نظم نوین دنیوی است، ساختمان ابراج البیت به پایان می رسد و کعبه چنین در سایه نمادهای شیطانی قرار خواهد گرفت؛ اگرچه ساعت نصب شده در وسط این برج ها که بزرگترین ساعت جهان است، روز اول ماه رمضان جاری راه اندازی شد.

این برج در ۷۲ طبقه ساخته خواهد شد که با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد ۷۲ که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست‌ها شناخته می شود، قابل توجه است. از نظر آنان ۷۲ تعداد شیاطینی هستند که حضرت سلیمان (ع) آنها را برای ساختن معبد بزرگ در خدمت گرفته بود. علاوه بر این افتتاح برج در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۲ نیز جالب است. زیرا از نظر فراماسونرها و گردانندگان سازمان‌های مخفی در این روز که معروف به “روز شیطان” است، از طریق ابراج البیت سایه این بنای شیطانی بر روی کعبه خواهد افتاد.

آنچه مسلم است اینکه غرب و سران مجامع مخفی شیطان پرست و فراماسونر که ادعای اداره و کنترل جهان را دارند، برای اجرای آخرین بخش از پروژه نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی شیطانی، عجولانه در پی نمادسازی پیش دستانه اند و با مدد گرفتن از نیروهای غیر ارگانیک، ماوراء الطبیعه‌ ابلیسی و جنّی، خود را مهیای اقدامی در ابعاد جهانی نابودی مستضعفان و ا سلام کرده‌اند.

بنای ابراج البیت در واقع مسجد الحرام، کعبه و طواف را تحت الشعاع قرار می‌دهد. برج اصلی ۵۹۵ متر در کنار شش برج بزرگ متعلق به «مجموعه بن لادن» هستند که حتی اجازه نمی‌دهد شما تصویری از مسجد الحرام، گلدسته‌ها داشته باشید.

سکوت سازمان جهانی یونسکو و سازمان کنفرانس اسلامی در مقابل این هیکل ابلیسی که جغرافیای حرم را در هم شکسته قابل سؤال برانگیز است.مقاله دوم از :

عضويت  / ورود


وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط bahar » جمعه خرداد ماه 19, 1391 6:21 pm

با سلام وتشکر از شما برادر گرامی

من به این مسئله با این دید نگاه نکرده بودم .
وقتی این مطلب رو خوندم دلم گرفت .
اما هرچقدر هم بخوان برجهای زیبا و مرتفعی رو بسازند به زیبایی و عظمت خانه کعبه نمی شه.


جزاک الله خیرا

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 2
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ayoob (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن
 
پست ها : 3506
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 5837 بار
تشکر شده: 5121 بار
امتياز: 33890

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 19, 1391 11:05 pm

ابراج البیت ، تجلی تسلط ماسونها بر شهر وحی


نورمن فاستر ، معمار ابراج البیت شهر مکه کیست ؟

سر لرد نورمن فاستر در سال 1935 در منچستر انگلیس در خانواده ای فقیر به دنیا آمد . او در سن 21 سالگی بورس تحصیلی را در معتبر ترین مدرسه معماری جهان مدرسه معماری یل( Yale University) به خود اختصاص داد .

نورمن فاستر در سال 1983 مدال صلای RIBIAرا دریافت کرد  و در سال 1990 به خاطر ساختن  the Willis Faber Dumas building مدال Trustees را در یافت کرد و به عنوان knighted (قهرمانی) دست یافت  و چهار سال بعد پا را فراتر نهاد و مدال طلای انجمن معماران ایالات متحده را دریافت کرد و 9 سال بعد در 7 ژوین سال 1999 به بالا ترین درجه معماری خود دست یافت و توانست جایزه  Pritzer Architecture Prize. را دریافت کند ( این جایزه ی نوبل در معماری است ) و 5 روز بعد در روز جشن تولدش در بریتانیا به مقام اعیانی و اشرافی  لرد دست یافت  . شرکت سر لرد نرمن فاستر امروز در لندن ، برلین ، سنگاپور با بیش از 800 نفر کارمند مشغول به ادامه فعالیت است .این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت :


سر نورمن فاستر (لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که  با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک  یا به تعبیر دیگر «هرم‌های ایلومیناتی»  به پا می‌کند .


اُبلیسک (Obelisk) به معنای سوزنیا ستون نوک‌تیز ، ستون سنگی با نوک هرمی است. این بنا نماد زایندگی و باروری در مصرباستان بوده که آنها را در ورودی های مقابر مصر باستان برپا می کرده اند.ابلیسک نمادی است از آلت تناسلی شیطان به معنای دخول شیطان در کالبد انسان یا تسلیم روح خود به شیطان. به این دلیل، از دوران کهن ، ابلیسک "آلت تناسلی بعل "  ،" Shaft of Baal " نیز خوانده می‌شد. «بعل»، به معنی «استاد» و «ارباب»، خدای کهن ادیان غیرابراهیمی در تمدن‌های شرق مدیترانه و بین‌النهرین بود. این همان «خدایی» است که در تمدن‌های گوناگون اسامی گوناگون به خود گرفته، مانند مردوخ و نمرود و داگان و اوزیریس و غیره، و در ادیان ابراهیمی «شیطان» خوانده می‌شود. در تمامی فرقه‌های شیطانی معاصر، مانند ایلومیناتی و فراماسونری، این «خدا» با نام «لوسیفر» مورد پرستش است. نمادهای «لوسیفر»، از جمله ابلیسک، از گذشته کهن تا به امروز بلاتغییر مانده است.

در مسیحیت نام «بعل» به عنوان مترادف «شیطان» به کار می‌رفت.


لرد نورمن فاستر  تاکنون 200  ابلیسک در سرتاسر جهان ساخته است . در واقع او معروف ترین معمار سازنده ابلیسک مورد نظر فراماسونرهاست.


از جمله این گونه فعالیتهای معماری وی می توان به برج ابراج البیت و  "  Russia Tower" یا  "برج روسیه"  اشاره کرد.

بنای راشیا تاور در سپتامبر 2007 با دو میلیارد دلار بودجه آغاز شده و در سال 2012 به پایان می‌رسد. راشیا تاور 648 متر ارتفاع دارد و بلندترین برج دنیا خواهد شد.

این مطلب ادامه دارد ...

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Hawre » شنبه خرداد ماه 20, 1391 11:10 am

سلام
اولا خدمت ostadelyas عزیز عرض کنم که این برج رو نزدیک مکه نساختن، توی مکه و نزدیک کعبه ساختنش :D !!
دوما:
برخلاف گفته نویسنده مقاله که میگه: (بنای ابراج البیت در واقع مسجد الحرام، کعبه و طواف را تحت الشعاع قرار می‌دهد.)؛ از نظر من عظمت و ارزش کعبه، به بزرگ یا کوچیک بودن ساختمونش بستگی نداره تا با ساخته شدن یه بنای بزرگ در کنارش تحت الشعاع قراربگیره.

یه نکته ای هم که هست، اینه که تا حالا تمام مقالات یا حرفایی که من در مورد فراماسونری و به طور خاص در مورد قضیه ابراج البیت شنیدم، صرفا برداشت های شخصی و تأیید نشده بوده. یعنی اعتبارشون برمیگرده به یه سری حدسیات و ظنیات که بر اساس مشاهدات و شنیده ها مطرح میشه و بعد هم بزرگ و بزرگترش می کنن. منابع مقالات گذاشته شده هم گویای این مسئله س!
(کاک رامین عزیز، منظورم بی احترامی به یا حتی نقد به شما نیست؛ به هیچوجه. مسئله اینه که مقالات از این معتبرتر و با منابع قوی تر، به ندرت تو اینترنت پیدا میشن-- امیدوارم سوء برداشت نشه!)

یه سوالی هم که دارم اینه که آیا توی بقیه کشورهای دنیا(خاصتاً کشورهای اسلامی) هم به اندازه ایران بر ضد این ساختمون تبلیغات میشه یا فقط توی ایرانه که اینجوریه؟!!
اگه فقط ایران باشه که یه کم سوال برانگیز میشه!

برای نویسنده این مطلب Hawre تشکر کننده ها:
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Hawre
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 183
تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 26, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 614 بار
تشکر شده: 258 بار
امتياز: 1360

پستتوسط Noha » يکشنبه خرداد ماه 21, 1391 2:33 pm

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ


وَإِذْ جَعَلْنَا الْبَيْتَ مَثَابَةً لِّلنَّاسِ وَأَمْنًا وَاتَّخِذُوا مِن مَّقَامِ إِبْرَاهِيمَ مُصَلًّى ۖ وَعَهِدْنَا إِلَىٰ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ أَن طَهِّرَا بَيْتِيَ لِلطَّائِفِينَ

وَالْعَاكِفِينَ وَالرُّكَّعِ السُّجُودِ ﴿١٢٥﴾وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِيمُ رَبِّ اجْعَلْ هَـٰذَا بَلَدًا آمِنًا وَارْزُقْ أَهْلَهُ مِنَ الثَّمَرَاتِ مَنْ آمَنَ مِنْهُم بِاللَّـهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ ۖ

قَالَ وَمَن كَفَرَ فَأُمَتِّعُهُ قَلِيلًا ثُمَّ أَضْطَرُّهُ إِلَىٰ عَذَابِ النَّارِ ۖ وَبِئْسَ الْمَصِيرُ ﴿١٢٦﴾


وکعبه را جایگاه گردهمایی و و محل امن مردم قرار دادیم و گفتیم: از مقام ابراهیم نماز گاهی اختیار کنید.

و به ابراهیم و اسماعیل سفارش کردیم که خانه ام را برای طواف کنندگان ،اعتکاف کنندگان و نماز گزاران پاکیزه نگه دارید.

و ابراهیم گفت: پروردگارا!این جا را شهری امن بگردان و از مردمانش آنان را که به خدا و روز باز پسین مؤمنند،از فرآورده ها روزی بده.

گفت:هرکس که کفر ورزد اندکی (در دنیا)بهره مندش می سازم ،سپس به عذاب دوزخ گرفتارش می گردانم وه چه بد سرانجامی

است!سلام خداوند بر شما

اطلاعاتی در این زمینه ندارم؛ولی احساس می کنم این نوع سخنان و  شایعات فقط جنبه ی

تبلیغاتی دارندو برای منحرف کردن اذهان مسلمانان و سرگرم کردن آنان  و غافل کردن شون از اصول و مبانی است!والله أعلم

جنة الفردوس مأوایتانالـلـهم ء ات أنــفـسنا تقـــواهــا و زکیـــها إنــک أنــت خــیر من زکــیها


برای نویسنده این مطلب Noha تشکر کننده ها:
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Noha
معاون و ناظر سایت
معاون و ناظر سایت
 
پست ها : 1424
تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 25, 1389 12:30 am
محل سکونت: pavah
تشکر کرده: 2031 بار
تشکر شده: 1557 بار
امتياز: 4930

پستتوسط Ramin » يکشنبه خرداد ماه 21, 1391 11:11 pm

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز کاربر Hawre

Hawre نوشته است: از نظر من عظمت و ارزش کعبه، به بزرگ یا کوچیک بودن ساختمونش بستگی نداره تا با ساخته شدن یه بنای بزرگ در کنارش تحت الشعاع قراربگیره.


کاربر عزیز Hawre مطمئنأ و قطعأ همین طوره که شما فرمودید، شک نداشته باشید ...

اینم بدونید که این مقالات و متون حرف خودم نیست و من اونها رو بطور قطع و صد در صد قبول ندارم !!

کاربر ostadelyas سوال کردند، منم در حد توانم دارم جوابشون رو میدم، نگفتم و نمیگم که این مطالب عین واقعیته !!

از دوستان هم انتظار دارم اگر در این زمینه چیزی میدونن، دریغ نکنن، منتظر دوستان هستم ...


Hawre نوشته است:(کاک رامین عزیز، منظورم بی احترامی به یا حتی نقد به شما نیست؛ به هیچوجه. مسئله اینه که مقالات از این معتبرتر و با منابع قوی تر، به ندرت تو اینترنت پیدا میشن-- امیدوارم سوء برداشت نشه!)


کاربر عزیز Hawre جان میدونم. و بدونید که سوء برداشت نشده، خیلی هم خوشحال  :oops:  شدم بابت نظرتون
( قابل توجه کاربران کم کار !!!  :(  )

Hawre نوشته است:یه سوالی هم که دارم اینه که آیا توی بقیه کشورهای دنیا(خاصتاً کشورهای اسلامی) هم به اندازه ایران بر ضد این ساختمون تبلیغات میشه یا فقط توی ایرانه که اینجوریه؟!!
اگه فقط ایران باشه که یه کم سوال برانگیز میشه!


ببخشید ولی منم مثل شما تو ایران زندگی میکنم و از دیگر کشورهای دنیا (خاصتاً کشورهای اسلامی) در این مورد خبر ندارم !!!
Noha نوشته است:سلام خداوند بر شما

اطلاعاتی در این زمینه ندارم؛ولی احساس می کنم این نوع سخنان و  شایعات فقط جنبه ی

تبلیغاتی دارندو برای منحرف کردن اذهان مسلمانان و سرگرم کردن آنان  و غافل کردن شون از اصول و مبانی است!والله أعلم

جنة الفردوس مأوایتان


سلام خدمت شما خواهر نصیره، ممنون بابت نظرتون

" والله أعلم "وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
Hawre (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Ramin » دوشنبه خرداد ماه 22, 1391 3:29 pm

ادامه مطلب :

برج رفیعی که در میان دو بال قرار گرفته، در نوع خود بزرگترین ستون ابلیسک جهان است که از عهد مصر باستان تاکنون ساخته شده است . برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانه کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانة مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطه ماست.

بخش انتهایی و بالای دو بال این بنا که ابلیسک بلند  مزیّن به ساعت بزرگی را در خود جای داده‌اند، به شکل بخش انتهایی بال‌های خفّاش ساخته شده‌اند.قابل ذکر است این برج بزرگ در 72 طبقه برکشیده شده است. با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود قابل توجه است. از نظر آنان 72 تعداد شیاطینی هستند که (نیروهای جنی) حضرت سلیمان (ع) آنان رابرای ساختن معبد بزرگ در خدمت آورده بود.


در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود. این نماد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوود و از جمله امگا کد 2 می‌توانید ببینید. گویا که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند.

قرار است این بنا و بال‌های شیطانی‌اش در سال 2012 م کامل شود.از نظر فرقه‌های شیطانی و طرّاحان نظم نوین جهانی، سال 2012 م. سال شروع نظم نوین دنیوی است. در این سال کعبه در سایه نمادهای شیطانی ابراج البیت قرار خواهد گرفت.افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 م، ارتباط این برج را با فاجعه پیش‌بینی و اعلام شده توسط غربی‌ها در سال 2012 م. نشان می‌دهد. در آثار متعدّد و فراوانی که طیّ سال‌های اخیر درباره فاجعه جهانی در سال 2012 م. ساخته شده و پهنه وسیعی از سینما و حتّی مستندات تلویزیونی آمریکایی و اروپایی را اشغال کرده، این سال را سال ظهور مسیح دجّال یا همان مسیح دروغین اعلام کرده‌اند.

آنچه برای ما مسلّم است، آن است که، غرب و سران مجامع مخفی شیطان‌پرست و فراماسونر که اداره و کنترل جهان را عهده دارند، برای اجرای آخرین بخش از پروژه نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی شیطانی، عجولانه در پی نمادسازی و اقدام پیش‌دستانه‌اند و با مدد گرفتن از نیروهای غیر ارگانیک، ماوراء الطّبیعه‌ای ابلیسی و جنّی، خود را مهیّای اقدامی در ابعاد جهانی برای نابودی  اسلام کرده‌اند.

نکته جالب دیگر در مورد جناب لرد فاستر این است که وی موفق شد از سنگ زدن به نماد شیطان یا همان ابلیسک های واقع در منی جلو گیری کند .

در حقیقت با حذف این ابلیسک ها وجایگزین ساختن دیواری ساده به جای آن ، «رمی شیطان» از غنی ترین نماد برایت انسان از شیطان تهی شد.

به این ترتیب زیرکانه برتری ، ظهورو تسلط ماسونیزم در شهر وحی به رخ تمامی مسلمین کشیده شد .نماد کهن ابلیسک در مناسک رمی جمرات (سنگباران شیطان)
دیواری که جایگزین نماد کهن ابلیسک شده است
در این میان سکوت سازمان‌های جهانی بی‌وجه نیست. آنها جملگی تحت مدیریّت سازمان‌های ماسونی عمل می‌کنند. یونسکو به عنوان یکی از بازوهای اصلی و فرهنگی فراماسونری جهانی قابل شناسایی است و رؤسای آن عمدتاً خود فراماسونر هستند،مقاله سوم از :

عضويت  / ورود


وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها: 2
Hawre (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط nahmadi69 » سه شنبه خرداد ماه 23, 1391 6:57 pm

سلام علیکم ورحمه الله و برکاته
دوست گرامی . رامین عزیز .
من با حرفهای کاک هاوری عزیز موافقم . ما هر وقت بخواهیم ادعایی را مطرح کنیم باید از فرضها مقبول حرکت کرده و به حکم مورد نظر برسیم . ولی این ادعا وجود فراماسونها در هیچ تاریخی به اثبات نرسیده پس نمیتوانم از این ادعا . که همان وجود فراماسونهاست استفاده کنیم . چه برسد به کارهای فراماسون ها . نمادها و غیره . یعنی وجود همه این اخبار قابل استناد نیست و باید از درستی انها مطلع شویم . در  اینصورت  شاید پخش کردن این اطلاعات در میان مردم درست نباشد .
من فقط خواستم منطقی بودن ایم ادعا رو بررسی کنیم . امیدوارم . سوتفاهمی
پیش نیاد
وفقکم الله
الدنيا سجن المؤمن وجنّة الكافر، والموت جسر هؤلاء إلى جنّاتهم وجسر هؤلاء إلى جحيمهم

ما الموت إلاّ قنطرة تعبر بكم من البؤس والضّراء إلى الجنان الواسعة، والنعيم الدائم، فأيُّكم يكره أن ينتقل من سجن إلى قصر

برای نویسنده این مطلب nahmadi69 تشکر کننده ها: 2
Hawre (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
nahmadi69
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 168
تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 24, 1390 12:30 am
محل سکونت: کرماشان _ پاوه
تشکر کرده: 148 بار
تشکر شده: 142 بار
امتياز: 410

پستتوسط ghazal66 » سه شنبه خرداد ماه 23, 1391 8:52 pm

سلام علیکم و با تشکر از مطالب برادر بزرگوارم
به نظر من این مطالب جای بحث و بررسی داره و کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه که فراماسونرها و شیطان پرست ها از هر فرصتی برای تخریب کردن یا کم رنگ کردن شعایر و نماد مسلمانان استفاده میکنن.
شکی نیست که این کارها در عظمت کعبه عزیز بی تاثیرند ولی نباید به اونها اجازه چنین کارهایی داده بشه.
حتی اگر یک درصد هم احتمال درست بودن این آرا وجود داشته باشه بازم اونها حرکت تبلیغی خودشون رو کردن و به دین صدمه وارد کردن
ربنا  لا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَ هَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ  رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ


برای نویسنده این مطلب ghazal66 تشکر کننده ها: 2
Hawre (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
ghazal66
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 306
تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 24, 1391 11:30 pm
محل سکونت: دیواندره
تشکر کرده: 958 بار
تشکر شده: 732 بار
امتياز: 360

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 26, 1391 10:13 am

nahmadi69 نوشته است:ما هر وقت بخواهیم ادعایی را مطرح کنیم باید از فرضها مقبول حرکت کرده و به حکم مورد نظر برسیم . ولی این ادعا وجود فراماسونها در هیچ تاریخی به اثبات نرسیده پس نمیتوانم از این ادعا . که همان وجود فراماسونهاست استفاده کنیم . چه برسد به کارهای فراماسون ها . نمادها و غیره . یعنی وجود همه این اخبار قابل استناد نیست و باید از درستی انها مطلع شویم . در  اینصورت  شاید پخش کردن این اطلاعات در میان مردم درست نباشد .
من فقط خواستم منطقی بودن ایم ادعا رو بررسی کنیم . امیدوارم . سوتفاهمی
پیش نیاد


با سلام و تشکر خدمت شما دوست عزیز

شما میتونید دلیل و سندی برای این ادعای خودتون بیارید؟

این که : وجود فراماسونها در هیچ تاریخی به اثبات نرسیده !!!

ولی من در ادامه بحث برای ادعای خودم دلایل و مدارکی رو ارائه میدم که امیدوارم مورد قبول واقع بشه...ghazal66 نوشته است:
شکی نیست که این کارها در عظمت کعبه عزیز بی تاثیرند ولی نباید به اونها اجازه چنین کارهایی داده بشه.
حتی اگر یک درصد هم احتمال درست بودن این آرا وجود داشته باشه بازم اونها حرکت تبلیغی خودشون رو کردن و به دین صدمه وارد کردن


با سلام و تشکر از شما خواهر گرامی

بله، همون طوره که شما فرمودید و وظیفه ما آگاه کردن افراده نسبت به ماهیت این سازمان سرّی


وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Ramin » جمعه خرداد ماه 26, 1391 12:04 pm

فراماسونری


فراماسونری یا فراموشخانه جمع کانون‌های برادری گسترده‌ای در جهان است. این کانون‌ها ریشه‌های بسیار کهنی در اروپای غربی دارند. فراماسونری دارای یک سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست و ارتباط میان فراماسونری‌های گوناگون تنها توسط خود دو لژ انجام می‌شود. واژه فراماسونری احتمالا از freestone mason به معنی بنّای آزاد در انگلیسی و یا franc mason به معنای بنّای فرانسوی در فرانسوی گرفته شده.. کسی که عضو فراماسونری است فراماسون یا ماسون نامیده می‌شود، و ساختمانی که مرکز فعالیت ماسون‌هاست لژ نامیده می‌شود.

فراماسونری در ابتدا جنبشی لیبرال بوده‌است که مبتنی بر باز تولید اندیشه‌های گنوستیک در دوران پس از اصلاحات در اروپا بوده‌است. فراماسون‌ها با شعار «برابری، مساوات، برادری» نقش بزرگی در انقلاب‌های بزرگ معاصر مانند انقلاب امریکا بر علیه استعمار انگلیس، انقلاب کبیر فرانسه و جنبش انقلابی بر ضد استعمار اسپانیا در امریکای جنوبی داشته‌است.

عقاید لیبرال جنبش فراماسونری باعث واکنش‌های مذهبیان و محافظه‌کاران، گروه‌های بنیادگرا، مذهبیون بنیادگرا و ملی‌گرایان شده‌است. همچنین مخالفت با نظام طبقاتی کشیشی مسیحیت، باعث دشمنی کلیسای کاتولیک روم با فراماسونری شده‌است. این گروه‌ها فراماسونری را جنبشی الحادی و شیطانی معرفی می‌کنند.

همچنین اعتقاد برخی‌ها به داستان معبد سلیمان باعث نفرت گروههای ضد یهود از فراماسونری شده‌است. حالت مخفی این جنبش و منشا بریتانیایی آن باعث شده‌است که چنین پنداشته شود که این جنبش ابزار توطئه انگلو-صهیونیست جهانی است. همچنین رژیم‌های دیکتاتوری مانند نازی‌ها و کشورهای کمونیستی نیز به سرکوب فراماسونری می‌پرداختند.

حجم عظیمی از نوشته‌های موجود در مورد فراماسونری موجود است که به چهار هزار کتاب و هزاران مقاله می‌رسد. با این همه بیشترین این نوشتارها به صورت افراطی نگارش شده‌اند: یا بی قید و شرط از فراماسونری دفاع می‌کنند و یا آنها را فرصت طلب و عامل انواع صدمات به جامعه می‌دانند.


تاریخچه


بنوشته Encyclopedia of Occultism and Parapsychology فراماسونری جنبشی سری در قرن هفدهم میلادی بوده‌است. در بریتانیا فراماسونری ترکیبی از نسخه بریتانیایی گنوستیک تا جنبش روسیکروسین (Rosicrucian) آلمان بوده‌است. هرچند این جنبش ریشه در آموزه‌های صنف معمار و ساختمان در قرون وسطی دارد، فرم مدرن فراماسونری ریشه در حالت بازیابی شده و راز آمیز گنوستیک در دوران موسوم به دوران پس از اصلاحات دارد. تاریخ افسانه‌ای ماسنری بدین سبب ساخته شده‌است تا از این جنبش در جو عدم تساهل مذهبی بریتانیا در آن دوران بریتانیای کبیر محافظت کند. مدارکی موجود است که نشان می‌دهد که در اواخر قرن شانزده میلادی لژهای فراماسونری در اسکاتلند وجود داشته‌است.


چون حجم مطالب زیاده، من فهرست مطالب رو اینجا میزارم، هر کس دوست داشت یه سر به آدرس بزنه و مین کامل رو مطالعه کنه. این فهرست :

۱ تاریخچه
۲ سازمان
۳ فعالیت‌ها

    ۳.۱ نقش ماسونری در انقلابهای مهم معاصر
    ۳.۲ فعالیت‌های خیریه

۴ فراماسونری در ایران
۵ مخالفان فراماسونری و تئوری توطئه

    ۵.۱ مخالفان مذهبی
    ۵.۲ فراماسونری و مسلمانان
    ۵.۳ مخالفان سیاسی
    ۵.۴ مخالفان در ایران
    ۵.۵ فراماسونری در آلمان نازی


این مقاله از :

عضويت  / وروداینم مقاله انگلیسی فراماسونری

عضويت  / ورود

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها: 2
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%
 
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی
 
پست ها : 999
تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط ostadelyass » شنبه خرداد ماه 27, 1391 3:11 pm

سلام خدمت همگی دوستان.تشکر از Ram بابت توجه اش و باز کردن این مدخل و تشکر از سایر دوستان. و اما بعد:
چند تحظه فراماسونری را فراموش کنید. آیا کعبه حقیقتا و واقعا خانه خداست؟ العیاذ بالله واضع است که نه.حکمت وجود کعبه را به تمامی فقط خدا می داند ولی می توانیم بفهمیم که کعبه ساخته شده تا بخشی از عبودیت انسان با آن تکمیل شود و کعبه و کل مناسکی که در حج به جا می آید نمادهایی است هر کدام باحکمتی(صفا و مروه، رمی جمرات، طواف و ...) که تاثیراتی بر روح و روان آدمی می گذارد هرچند که هویدا نباشد.
و فکر می کنم قابل قبول باشد که جبهه باطل علیه جبهه حق بخواهد حملاتی را طراحی بکند. سوال این جاست که آیا این ابزارهایی که دشمن به کار می گیرد می تواند تاثیراتی داشته باشد که آن هم ناپیدا باشد. باید بیشتر تحقیق کرد علی الخصوص بر مفاهیم : شیطان(در قرآن و احادیث) ، راههای شیطان در انحراف انسان از راه راست، تاثیر محیط و معماری بر روان انسان و ...
در ضمن شاید جالب باشد کمی نیز راجع به آخرالزمان در احادیث صحیح تحقیق بکنیم.

برای نویسنده این مطلب ostadelyass تشکر کننده ها:
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%
 
نماد کاربر
ostadelyass
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 223
تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 485 بار
تشکر شده: 272 بار
امتياز: 1050

پستتوسط Mmm » شنبه خرداد ماه 27, 1391 3:40 pm

سلام!

من خیلی تو نخ این فراماسونری بودم؛ سخنرانیهای رائفی پور، آقای روانزاده،مستند ظهور و شاید 15 سری مستند دیگه(11 سپتامبر و ماسونیهای آسیای شرقی و فرقه ها و مکتبهای ناشناخته ی متاثر از ماسونیها و...)  و تقریبا حدودِ صد و سی فیلم از آثار هالیوود رو که نمادهای فراماسون توش اومده و به نوعی به ماسونها مربوط میشه رو هنوز هم دارم! خیلی هم برای پخش این موضوع وقت میذاشتم؛ ولی این رائفی پور دیگه حالم رو از این ماجرا بهم زد...

ضمنا ماجرای فراماسونها این جوریها هم که گنده ش میکنن نیست، مثلا دنیا دستشون باشه و همه چیز رو مدیریت میکنن و نمیدونم این چیزا؛ اینا همش محصولاتِ یکی از نظریه های فلسفه ی سیاسی به اسم «توهّم توطئه س»!

تازه ماسونها از خداشونه که ما در موردشون اینجوری فکر کنیم و ازشون بترسیم.
فرق ما با اونا همینه؛ ما کارمون شده تفسیر وقایع، ولی اونا کارشون تغییر وقایعه! همین که بفهمیم اونا وجود دارن و بدونیم هدفشون چیه و از چه طریق میخوان به هدفشون برسن برامون کافیه؛ دیگه نیازی به مبالغه و شاخ و برگ دادن بهشون نیست. اتفاقا اگر توجه کرده باشید یکی از دلایلی که خدا به دجّال قدرتهای خرق العاده رو میده همینه؛ همینه که مردم رو بترسونه و مسحورشون کنه و بخاطر قدرتهای خارق العاده ش مردم جذبش بشن و ایمانشون نسبت به خدا سست بشه؛ پس باید مواظب باشیم ما هم اگر یه روزی اومدیم و این ماجرای ماسونها رو برای کسی گفتیم، یه جوری نگیم که بنده خدا  ایمانش نسبت به خدا سست بشه و ترسش از اونا باعث بشه به سمتِ اونا بره و به اونا پناه ببره!!

به هرحال، ما بعنوانِ مسلمان باید ایمان داشته باشیم که آینده در قلمرو اسلامه!


وَلاَ تَهِنُوا وَلاَ تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الأَعْلَوْنَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ (آل عمران/139)    

نماد کاربر
Mmm
 

بعدي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان