چند سوال دارم لطفا خواهشا پینوسی ها جواب بدن ؟؟؟ " لطفا سکوت را ترجیح ندهید "

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط naseh_azizi » شنبه فروردين ماه 26, 1391 9:57 pm

سلام کاک میثم جان جوابم رو گرفتم خیلی ممنون!!!!!!!!

اما من قصد تفرقه نداشتم!!!!!!

به هر حال هر طور دوست دارید فکر کنید شما کاملاً آزادید!!!!!!

واسه سؤالاتتون هم منم مثل کاک عبدالرحمن با نظر کاک ایمان موافقم و در مورد سؤالات اختیاری هم ترجیح میدم اهداف و نیتم بین خودم و خدای خودم محفوظ بمونه

برای نویسنده این مطلب naseh_azizi تشکر کننده ها:
maysam_b (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
naseh_azizi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 25, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 1360 بار
تشکر شده: 921 بار
امتياز: 7680

پستتوسط sayf » شنبه فروردين ماه 26, 1391 11:07 pm

1-الف: مطلب جنجالی: مطلبی که حقیقتی، یا قسمتی از حقیقتی، یا بعدی از حقیقتی، یا برداشتی از حقیقتی، و یا احیانا تحریفی زیرکانه از حقیقتی رو بهانه قرار میده تا با تظاهر و پوششی از حق جویی شخص یا اشخاص یا فکر یا کار مربوط به اون حقیقت رو بکوبه؛ و هدف از این کار هم اصلاح نیست بلکه به زبون ساده خودمونی: "رو کم کنی"هستش
ب: مطلب چالش برانگیز: مطلبی که حقیقتی رو مورد نقد علمی قرار میده و احیانا ضعف هایی رو روشن میکنه که همگان نسبت به اون آگاهی ندارن یا نمیتونن اون ضعف ها رو تشخیص بدن: و هدف از این مطالب "اصلاح" هست.
نکته: گاهی اوقات ممکنه که مطلبی جنجالی موجب خیر و اصلاح بشه، که البته ربطی به نیت نویسنده اون مطلب نداره بلکه به ظرفیت طرف مقابل و روال بحث مربوط میشه؛ و گاهی اوقات هم مطلب چالش برانگیز به دلایل مختلف میتونه به جنجال منجر بشه
.
.
2-مطلب جنجالی رو هرگز، ولی مطلب چالش براگیز رو با نهایت ذوق و شوق دنبال میکنم.
3- چون نیت از مطلب جنجالی، "اصلاح" و دلسوزی واقعی نیست، اما مطلب چالش برانگیز هدفش "اصلاح" و خیر و دلسوزی واقعیه
4- مطلب جنجالی کمکی نمیکنه، امام مطلب چالشی مولفه اصلی پیشرفت و ترقی هر شخص و حرکت و سازمان و جامعه هست.
.
.
.
الف: یاد گرفتن از دیگران و انتقال تجربه خودم به دیگران
ب: یقینا
ج: هدفم فقط رضایت الله هست هرچند درعمل ممکنه مرتکب اشتباه بشم
.
.
.
در پایان از کاک میثم عزیز بابت گذاشتن این تاپیک بسیار تشکر میکنم و از خداوند میخوام بخاطر نیت خیر و دلسوزیش بهترین جزاها رو بهش بده
.
.
.
اللهم أرناالحق حقا” وارزقنااتباعه و أرناالباطل باطلا” وارزقنااجتنابه
ما میخواهیم با بینشی عمیق و صحیح، به سوی پروردگار دعوت دهیم.

برای نویسنده این مطلب sayf تشکر کننده ها: 2
maysam_b (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), naseh_azizi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
sayf
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 5, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 128 بار
تشکر شده: 130 بار
امتياز: 10

نتیجه گیری

پستتوسط maysam_b » شنبه فروردين ماه 26, 1391 11:19 pm

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خیلی سریع و بدون مقدمه وارد بحث می شوم ؛ چیزی که منو به پرسیدن این سوالات کرد در واقع این بود که اولا برای خودم روشن بشه که مقصود عزیزان از ارائه مطالب جنجالی و چالش برانگیز چیه و همچنین نظرشون رو درباره تاثیر گذاری این نوع مطالب بدونم ؟! که جادارد از تمام عزیزانی که در این بحث شرکت کرده اند تشکر کنم و از بعضی عزیزان هم گلایه کنم که چرا در بحث شرکت نکردند و همچنین از بعضی ها هم گلایه کنم که برخی از مباحث رو که اصلا جنجالی نیستند جنجالی ندونند و همچنین خودشون رو کاسه ی از آش داغ تر ندونند ..
اما اصل مطلب :
چالش : در فرهنگ های دهخدا ، معین و ... برای تعریف چالش ، کلماتی همچون جنگ و جدل ، جنجالی بودن اشاره دارند که در واقع این برابر بودن معانی چالش را با کلمه "جنجالی" را بیان می دارد که لازم دونستم برای یکی از دوستانم که گفته بودن این دو در مقابل هم قرار دارند بیان کنم .
بله مطالب جنجالی به مطالبی گفته می شود که آدم ها رو به بحث و گفتگو با هم همه و سر صدا وا می دارد و نتیجه آن دیدن و روبرو شدن با نظرات مختلف است که هرکدوم برای خود ارزش خاص خود را دارند اما چیزی که در آن حائز اهمیت است اینه که نظرات قوی رو نیز در می یابیم و از آن استفاده می کنیم .
در کل مباحث جنجالی می تواند دارای دو بعد باشد یکی آنکه می توانیم از آن در جهت اصلاح اشتباهات خود استفاده کنیم که مورد رضایت خدا هم می باشد و دیگری در جهت راضی گرداندن نفس که معمولا رب آن شیطان است .
بنابه توضیحات بالا می توانیم خوب یا بد بودن این موضوعات را بفهمیم در واقع می توان گفت که به موضوع بحث و همچنین افراد گفتگوگر بستگی دارد ..
عزیزی گفته بود مطالب جنجالی را تا حدی دوست دارم که به عقاید اسلامی ام ضربه نزند که من این نظر رو می ستایم چراکه مقصود همینه ...
هدف از زیستن جلب رضایت الله است و بس ..

رویکرد بودن این نوع مطالب ( مطالب جنجالی ) در سایت باید چگونه باشد ؟

سوالی که به جواب شما نیازمند است ...

رویکرد بودن این نوع مطالب ( مطالب جنجالی ) در سایت باید چگونه باشد ؟

قسمت آخر نتیجه گیری بعدا ارائه خواهد شد ...

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!
نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

Re: چند سوال دارم لطفا خواهشا پینوسی ها جواب بدن ؟؟؟

پستتوسط zahraasadi20222021 » چهارشنبه تير ماه 15, 1401 11:28 pm

zahraasadi20222021
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: شنبه اسفند ماه 14, 1400 11:06 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

قبلي

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان