.

در این قسمت جدیدترین نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط benvi3 » يکشنبه آبان ماه 13, 1391 12:32 am

خطاب به بعضی ها
ما، یعنی همه کاربران پینوسی. مثل کفش هایی هستیم که بند هاشون به هم گره خورده. پس هرچقدر سعی کنید که هر کفشی رو به هر طرفی بکشید. باز هم موفق نمی شوید. چون کفش های دیگه هم همراهش میان. نمی تونین تفرقه ایجاد کنین. وقت طلاست. پس به فکر کار دیگه ای باشین.
خداوندا! یاریم کن تا با بندگی تو که سزاوار عبادت هستی از بندگی هرچه غیر توست دوری کنم و در برابر آنان که مرا به پستی ها فرا می خوانند بایستم و "

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها:
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط pejmanava » يکشنبه آبان ماه 13, 1391 12:37 am

benvi3 نوشته است:خطاب به بعضی ها
ما، یعنی همه کاربران پینوسی. مثل کفش هایی هستیم که بند هاشون به هم گره خورده. پس هرچقدر سعی کنید که هر کفشی رو به هر طرفی بکشید. باز هم موفق نمی شوید. چون کفش های دیگه هم همراهش میان. نمی تونین تفرقه ایجاد کنین. وقت طلاست. پس به فکر کار دیگه ای باشین.

خطاب به pejmanava
درس گفتم :)

یا زود قضاوت کردم؟؟!!!

بنوی3 جان خواهشا ادبیات تون رو یه کم یه کم موئدبانه تر بنوی3ید.

وزود قضاوت نکنید!!!

اجرکم عندالله.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط pejmanava در يکشنبه آبان ماه 14, 1391 1:32 pm .
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

اللهم ارنا الحق حقا وارزقنا اتباعه و ارنا الباطل باطلا وارزقنا اجتنابه

پستتوسط zhiwar » يکشنبه آبان ماه 13, 1391 1:58 am

سلام
بنده چندین بار از این سایت دیدن کردم ولی به دلیل کمبود وقت معمولا! از نظر دادن صرف نظر کردم اما اینبار خیلی خیلی برام جالب بود اینکه یه عده هستن که به یه زن محجبه مسلمان در کاخ سفید!!! اونم با سمت مشاور اوباما افتخار میکنن... راستش گریه آوره

قال الله تعالی:‏وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِي كُلِّ أُمَّةٍ رَسُولًا أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ

نصیحت خیر خواهانه بنده (الدین النصیحه ..... ): رجوع دوباره به قران کریم و سنت پیغمبرصلی الله علیه و سلم

برای نویسنده این مطلب zhiwar تشکر کننده ها:
loveaislam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
zhiwar
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر ماه 8, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 5 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

Re: اللهم ارنا الحق حقا وارزقنا اتباعه و ارنا الباطل باطلا وارزقنا اجتنابه

پستتوسط pejmanava » يکشنبه آبان ماه 14, 1391 1:34 pm

zhiwar نوشته است:سلام
بنده چندین بار از این سایت دیدن کردم ولی به دلیل کمبود وقت معمولا! از نظر دادن صرف نظر کردم اما اینبار خیلی خیلی برام جالب بود اینکه یه عده هستن که به یه زن محجبه مسلمان در کاخ سفید!!! اونم با سمت مشاور اوباما افتخار میکنن... راستش گریه آوره

قال الله تعالی:‏وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِي كُلِّ أُمَّةٍ رَسُولًا أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ

نصیحت خیر خواهانه بنده (الدین النصیحه ..... ): رجوع دوباره به قران کریم و سنت پیغمبرصلی الله علیه و سلم

حقا که چنین است.

**صدق الله العظیم**

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط dasnoos » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 12:29 pm

فقط بهم بگین این چه دینیه که طاغوت از اون نمیترسه.
این چه اسلامیه که زیر پر و بال اوباما و تحت نظارت اون زندگی میکنه.( العیاذ باالله)
نکنه میخواین بگین اون دولت مجبوره والا مسلمون ها قیام میکنن؟ آخه مگه غیرتی هم باقی مونده؟
یا اینکه اون دولت خیر خواهه و فقط مسلمون نیست و الا با مسلمون ها مشکلی نداره و فقط با اونهایی که کشورش رو تهدید کنن مقابله میکنه؟

برای نویسنده این مطلب dasnoos تشکر کننده ها: 2
loveaislam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
dasnoos
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان ماه 8, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 10

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 1:15 pm

dasnoos نوشته است:فقط بهم بگین این چه دینیه که طاغوت  :evil: از اون نمیترسه.
این چه اسلامیه که زیر پر و بال اوباما :evil:  و تحت نظارت اون  :evil: زندگی میکنه.( العیاذ باالله)
نکنه میخواین بگین اون دولت مجبوره والا مسلمون ها قیام میکنن؟ آخه مگه غیرتی هم باقی مونده؟
یا اینکه اون دولت خیر خواهه و فقط مسلمون نیست و الا با مسلمون ها مشکلی نداره و فقط با اونهایی که کشورش رو تهدید کنن مقابله میکنه؟

سوالاته خوبین برادرم.

من هم با شما موافقم.

ببین شیطان با انسان چه میکند.کفر را که انجام داده  و باز هم به مسلمان بودنش افتخار میکند ،مشاور مسلمان اوباما !!!!!عه جه ب :o

خدایا هدایتما نده
خدایا ثابت قدممان کن
خدایا انانی که در جهل مرکب به سر میبرند وهدایتت را نمی پذیرند نابود فرما.
امییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین یا اله العالمین

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 2
loveaislam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), newi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 6:46 pm

برادران همیشه حجاب نشانه اسلام نیست. آیا دیگه وقت اون نرسیده که این استدلال های بی منطق رو کنار بگذاریم؟ چرا هریک از ما زن محجبه ای رو دید باید استدلال کنه که ایشون مسلمانه؟ شاید کار مشاور اوباما فقط یک نوع خودنمایی برای اطرافیان باشه.
یه مثال ساده-> اگه شما توجه کرده باشین همه کشیش های مسیحی داخل کلیسا ها زنانی کاملا پوشیده و محجوب اند. آیا باید گفت که ایشان مسلمان اند؟
دیگر خودتان می دانید....
خداوندا! یاریم کن تا با بندگی تو که سزاوار عبادت هستی از بندگی هرچه غیر توست دوری کنم و در برابر آنان که مرا به پستی ها فرا می خوانند بایستم و "

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها: 2
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), loveaislam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 8:49 pm

benvi3 نوشته است:برادران همیشه حجاب نشانه اسلام نیست. آیا دیگه وقت اون نرسیده که این استدلال های بی منطق رو کنار بگذاریم؟ چرا هریک از ما زن محجبه ای رو دید باید استدلال کنه که ایشون مسلمانه؟ شاید کار مشاور اوباما فقط یک نوع خودنمایی برای اطرافیان باشه.
یه مثال ساده-> اگه شما توجه کرده باشین همه کشیش های مسیحی داخل کلیسا ها زنانی کاملا پوشیده و محجوب اند. آیا باید گفت که ایشان مسلمان اند؟
دیگر خودتان می دانید....

حالا نمی دانم شما خواهرید یا برادر!

ولی این زنی که مشاور اوباما هستش ادعا دارد که مسلمان است.واین خبر موثق میباشد.

حالا بازم میگم کافر که شاخو بال نداره !

وتوفیق من الله عزیز
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 9:24 pm

اگر شما مدرکی دال بر اثبات این ادعاشون دارید خواهشا رو کنید. منتظریم...
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

.

پستتوسط Mmm » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 9:34 pm

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Mmm در شنبه بهمن ماه 11, 1393 2:42 pm .
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 9:44 pm

اما این حرف رو کی زده؟ من میگم جانب اسلام رو نگرفته. باید تحقیق کرد دید راست گو هست یا نه.

ایشون جانب اسلام رو گرفته تا بر خلاف انتظار ما و طبق مراد خودشون، همه ذهن ها رو به طرف مسلمونا و مجرم اصلی رو ما قلمداد کنه.
مثلا اگه گفته این کار مسلمان ها نیست. یعنی هست. من خوشبختانه در این باره اطلاعات زیادی جمع کردم. همین زن محجبه و از اسلام دفاع کن. یکی از فاسد ترین و دروغ گو ترین زن های مشهور آمریکاییه. ایشون با این حرفش تمام شک ها رو بر روی مسلمان ها انداخته. چرا که وقتی همچین زنی مسلمان است و فاسد هم هست، پس گمان میبرند که پایه اسلام همینگونه سات و حادثه یازده سپتامبر را کار مسلمانان فرض می کنند. من منظورم مدرکی دال بر اثبات اینکه ایشون مسلمان هستند رو میگم. نه این کار از پیش تعیین شده.
پست های قبلی هم اشاره کرده بودم

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 10:00 pm

benvi3 نوشته است:اما این حرف رو کی زده؟ من میگم جانب اسلام رو نگرفته. باید تحقیق کرد دید راست گو هست یا نه.

ایشون جانب اسلام رو گرفته تا بر خلاف انتظار ما و طبق مراد خودشون، همه ذهن ها رو به طرف مسلمونا و مجرم اصلی رو ما قلمداد کنه.
مثلا اگه گفته این کار مسلمان ها نیست. یعنی هست. من خوشبختانه در این باره اطلاعات زیادی جمع کردم. همین زن محجبه و از اسلام دفاع کن. یکی از فاسد ترین و دروغ گو ترین زن های مشهور آمریکاییه. ایشون با این حرفش تمام شک ها رو بر روی مسلمان ها انداخته. چرا که وقتی همچین زنی مسلمان است و فاسد هم هست، پس گمان میبرند که پایه اسلام همینگونه سات و حادثه یازده سپتامبر را کار مسلمانان فرض می کنند. من منظورم مدرکی دال بر اثبات اینکه ایشون مسلمان هستند رو میگم. نه این کار از پیش تعیین شده.
پست های قبلی هم اشاره کرده بودم

بازم اگه اینجوری باشه کافر محسوب میشود !

تشکر از تحقیقتون 8)
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 10:08 pm

البته که کافر محسوب می شود.
آخه بعضی کاربرا گفته بودن که واسه مسلمان ها مایه شرمه و...
ایشون اصلا مسلمان نیستن. پس نگران هیچ چیزی نباشین. یعنی به عبارت دیگر اصلا بهش توجه نکنین. این غربی ها با هوشن. اما اگه مورد بی توجهی قرار بگیرن سرد میشن.

pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

قبلي

بازگشت به نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان