به اسلام آری ... وبه دموکراسی و همه حکومت‌های طاغوتی نه می‌گوییم؟؟!!

در این بخش مقالات در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط antidemocracy » دوشنبه مهر ماه 10, 1391 6:03 pm

هنگامی‌که به دموکراسی نه می‌گوییم به معنای بله گفتن به دیکتاتوری وظلم وستم وبیداد وخشونت نیست ... هرگز این چنین نیست؛ بلکه می‌خواهیم به همه مردم بگوییم : ما به دموکراسی وهر نظام زمینی وساخته دست بشر دیگر نیز نه می‌گوییم وتنها وتنها اسلام خواسته حقیقی ماست.

ما به حاکمیت جهل وجاهلیت ـ خواه مصدر آن شخص یا طبقه‌ای خاص یا همه مردم باشد ـ نه می‌گوییم .. وخواهان حاکمیت الله جل جلاله هستیم.

به ظلم وستم همه ادیانی که بندگان الله را به بردگی می‌کشند نه می‌گوییم ... وخواهان عدالت جهان شمول اسلام هستیم.

به صورت مساوی به شرک قبر پرستی وکاخ‌ پرستی .. وبه تمام بت پرستی‌های حاکم بر جهان نه می‌گوییم ... به توحید رو می‌آوریم.

دموکراسی ـ آن گونه که می‌گویند ـ تنها گزینه ما نیست؛ بلکه تنها گزینه پیش روی ما اسلام است ... وبه هر گزینه‌ای غیر از اسلام راضی گردیم یعنی لباس دین توحید را از تن خود در آورده وبردگی دین ساختگی طواغیت وستمکاران را پذیرفته‌ایم.

وهر ملت یا حزب یا شخصی که همگام با دموکراسی به عنوان بهترین راه حل ویا تنها جایگزین رنج‌ها ومظلومیت‌های ملت‌ها بایستد، در حقیقیت وواقع امر ـ بداند یا نداند ـ علیه اسلام ومشروع اسلامی بازگردانی حیات راشده اسلامی بر کره خاکی، ایستاده است ... هر چند با زبان چیز دیگری بگویید!!

دلیل این گفته‌ها به اذن یگانه حاکم جهان الله جل جلاله بیان خواهد شد ... .

منبع :

وبلاگ شکستن بت دموکراسی

http://antidemocracy.blogfa.com/

‏قال الله تعالی : «إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُ»

برای نویسنده این مطلب antidemocracy تشکر کننده ها: 3
SamanRashidi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), smco (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 34 بار
تشکر شده: 59 بار
امتياز: 80

پستتوسط Mmm » چهارشنبه مهر ماه 11, 1391 12:57 am

آیا یک نمونه از یک حکومتِ اسلامی در قرنِ معاصر وجود داشته یا نه؟

با احترام
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط antidemocracy » چهارشنبه مهر ماه 12, 1391 9:28 pm

matin نوشته است:آیا یک نمونه از یک حکومتِ اسلامی در قرنِ معاصر وجود داشته یا نه؟

با احترام

بله حکومت اسلامی (امارت اسلامی طالبان)

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
‏قال الله تعالی : «إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُ»
نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

پستتوسط Mmm » جمعه مهر ماه 14, 1391 10:05 pm

آره راست میگید، طالبان هم حکومت اسلامی بود!

راستی جامعه چطور؟ آیادر قرن معاصر «جامعه ی اسلامی» داشتیم؟!
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط antidemocracy » شنبه مهر ماه 15, 1391 6:27 pm

matin نوشته است:آره راست میگید، طالبان هم حکومت اسلامی بود!

راستی جامعه چطور؟ آیادر قرن معاصر «جامعه ی اسلامی» داشتیم؟!

آقا متین ممنون میشم حرف آخرت رو همین اول بزنی و معماش نکنی!
نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

پستتوسط Mmm » شنبه مهر ماه 15, 1391 6:30 pm

عزیز دل، من حرفی ندارم، فقط خواستم بدونم جامعه ی افغانستان زمانیکه طالبان حکومت می کرد، اسلامی بود یا نه؟!
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط antidemocracy » شنبه مهر ماه 15, 1391 10:05 pm

آقای متین اگر وقت دارید که ـ الحمدلله به وفور نزد شما موجود است ـ لطف کنید سری به کتابهای استاد شهید سید قطب و استاد محمد قطب بزنید و جواب خود را بگیرید.
نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

پستتوسط Mmm » شنبه مهر ماه 15, 1391 10:16 pm

چشم حتما سر میزنم!

ولی برادر مگر جوابِ سئوالِ بنده چقدر است؟

شما فرمودید حکومت طالبان اسلامی بود و بنده هم پذیرفتم؛ چونکه ظاهرا طالبان احکام اسلامی را اجرا میکرد!

حال این حقیر از شما می پرسم که جامعه ی افغانستان در آن زمان،اسلامی بود یا نه؟ آری یا نه؟
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط tareq » يکشنبه مهر ماه 16, 1391 4:54 pm

سلام

ممنون از antidemocracy  بابت نظراتش و مطالبشون

متین من فکر می کنم یا خلی یا خوتو زدی به خلی که فکر کنم  گزینه اول درست باشه کلا تعطیلی البته بهتم حق میدم  دست خودت نیست
ببین متین بگو بزرگترت بیاد این مطلب به درد تو نمی خوره اخه مخت هنگ می کنه  :D  :idea:  :arrow:
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط antidemocracy » دوشنبه مهر ماه 16, 1391 12:04 am

سلام
دوباره تکرار می کنم
آقا طارق احساس می کنم با آقا متین شوخی داری ! اما مواظب شوخی هات باش ازت ناراحت نشه؟؟!!  

آقا متین اگر شما با نظریات شهید اسلام سید قطب و استاد محمد قطب آشنا بودید این سوال را نمی پرسیدید من هم جواب نمی دهم تا خودتان مطالعه کافی و شافی در این ضمینه انجام دهید فقط یک راهنمایی اینه که برای میانبر به مباحث جاهلیت و جامعه جاهلی رجوع کنید اما توصیه اکید من اینه که کتابها را بطور کامل مطالعه کنید.
ممنون وسپاسگذارم

برای نویسنده این مطلب antidemocracy تشکر کننده ها:
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

پستتوسط Mmm » دوشنبه مهر ماه 16, 1391 1:16 am

دوستِ عزیز بنده یک سئوال از شما پرسیدم که گمان نمیکنم جوابِ آن  یک کلمه هم بشود: «آری» یا «نه»؛  دیگر لزومی به این همه کبرا-صغرا چیدنها نیست!

بازهم سئوالم را میپرسم: آیا جامعه ی افغانستان در زمان طالبان اسلامی بود یا نه؟؟
شما که کتابهای شهیدسیدقطب و علامةمحمدقطب را خوانده اید، به ما بگویید آیا آن بزرگواران، جامعه ی افغانستان را در زمان طالبان، اسلامی میدانستند یا نه؟ (اگر آری، سند هم ارائه دهید.)
البته این را هم میدانیم که سیدقطب در آن زمان زنده نبوده است؛ منظور بنده این است که آیا پارامترها و ضوابطی که سیدقطب برای یک جامعه اسلامی مدنظر داشته، آیا در جامعه افغانستان وجود داشته اند یا نه؟
با سپاس و احترام
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط tareq » دوشنبه مهر ماه 17, 1391 11:02 am

سلام
متین چرا گیر می دی تازه با این عکسی هم که گذاشتی می خوای بگی سید قطب وافکارش را می شناسی اما اگر می شناختی این قدر گیر نمی دادی بزار من با این کم اطلاعی جوابت رو بدم که این همه عدای چیز فهمی داری :D
اول سیدقطب در زمان طالبان زنده نبودن تا نظر با سند از ایشان درباره طالبان ارئه بشه اما قاعده کلی دادن که جامعه ای که اسلام بر آن حاکم باشد خواه اکثریت آن غیر مسلمان باشند آن جامعه اسلامی است و جامعه ای که در آن اسلام حاکم نباشد اگر همه آنها هم مسلمان باشد جامعه جاهلی است.

حالا دیدی بی سوادی و جوابش فقط یک کلمه نیست :D  :D  :D  :lol:  :twisted:
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط Mmm » دوشنبه مهر ماه 17, 1391 3:26 pm

جنابِ آنتی دموکراسی، بنده منتظر جوابِ شما هستم.
با احترام
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط tareq » دوشنبه مهر ماه 17, 1391 4:33 pm

سلام

:D  :D  :D  :D  :D  :D

نه خیر فایده نداره
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط antidemocracy » سه شنبه مهر ماه 18, 1391 9:35 pm

tareq نوشته است:سلام
اول سیدقطب در زمان طالبان زنده نبودن تا نظر با سند از ایشان درباره طالبان ارئه بشه اما قاعده کلی دادن که جامعه ای که اسلام بر آن حاکم باشد خواه اکثریت آن غیر مسلمان باشند آن جامعه اسلامی است و جامعه ای که در آن اسلام حاکم نباشد اگر همه آنها هم مسلمان باشد جامعه جاهلی است.

برادر عزیز جواب شما در کامنت طارق موجود است دیگر لزومی ندارد من چیزی اضافه کنم.

برای نویسنده این مطلب antidemocracy تشکر کننده ها:
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

بعدي

بازگشت به مقالات متنوع دینی

چه کسي حاضر است ؟