پینوس و اخوان جواب گو باشند2

در این بخش گفتمان درون دینی مطرح می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پینوس و اخوان جواب گو باشند2

پستتوسط nohezebbb » پنج شنبه تير ماه 12, 1393 10:03 pm

تو یه مطلب اینو دیدم خواستم نظر بدم بسته بود

حالا میذارمش اینجا

اولا به سایت پینوس ضمن عرض خسته نباشی برای اخراج بندهtareq  

فکر کنم شدم بلای جون تونp2  

دوما به کار بران سایت پینوس چرا از دست بنده ناراحت شدید از حرف حق بد تون میاد یعنی به عبارتی حرف های بنده چز داره که افتادین به جنب و جوش !!??

چرا میرید پیش بعضی از افراد می گین که طارق چرا این کارا رو انجام میده تو سایت پینوس واقعا دیگه شورش رو در اوردید چرا میرید پیش دوستان شما ها مرد نیستید بیاین پیش خودم گله بکنید گرفتین .....

ثانیا. کاملا بعضی از افراد خالی شدن یعنی به عبارتی دیگر کم اوردن . راه افتادن تو کوچه پس کوچه ها ببین کیا هستن پشت این ماجرا ولی نمی تونید   عمراp8

به هر کی می رسن می گن شما فلان ای دی رو نمی شناسید که این حرف ها رو زده اخه من به شما چی بگم اخوانی هاp2

فرضا دونستید کیه ؟! اینه دموکراسی تون؟!

جواب ندارید افتادید تفتیش عقاید ؟؟؟ آخ چه دموکراسیه باحلالی دارید هر جا کم میارید میرید طرف رو پیدا کنید ترور شخصیتش کنید کور خوندیدp15

جمع کنید بار و بندیل تون رو که دیگه فیلم تون سوخته

در اخر خطاب به ا...ن  و م...ن  حواست تون جمع باشه
nohezebbb
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 6, 1393 10:36 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 20

Re: پینوس و اخوان جواب گو باشند2

پستتوسط nohezebbb » پنج شنبه تير ماه 12, 1393 10:09 pm

داشتم تو سایتتون گشت میزدم چشمم به قانون ها تون افتاد و برخوردات با اونایی که مخالفتونن دیدم چ ................................................................................................................................................................................................................................................................................
nohezebbb
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 6, 1393 10:36 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 20

بازگشت به گفتمان درون دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان