آیدا شکرالهی نونهال خانقاهی در مسابقات اسکیت قهرمانی کشورسوم شد.

در این بخش مطالب متفرقه در این زمینه قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Banowan

پستتوسط mehr » يکشنبه آذر ماه 19, 1390 2:39 am

ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان  گفت: به دلیل شرط نداشتن حجاب، بازی در تیم اینتر میلان را نپذیرفتم.

بیان محمودی (بانوی جوانرودی)در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره دعوت از وی برای حضور در تیم اینترمیلان ایتالیا گفت: دو سال پیش زمانی که برای بازی‌های دانشجویان جهان در میلان حضور داشتیم، مسئولان تیم اینترمیلان پس از دیدن بازی من درخواست کردند که در این تیم حضور پیدا کنم، اما به دلیل بحث حجاب پیشنهاد آن‌ها را نپذیرفتم.

وی ادامه داد: چند وقت پیش دوباره از طریق ایمیل، این تیم از من دعوت کرد که برای آن‌ها توپ بزنم، اما من با توجه به اعتقاداتم پیشنهاد آن‌ها را رد کردم. در حال حاضر بازیکن هیچ باشگاهی نیستم و می خواهم تا پایان فصل استراحت کنم.

ملی پوش سابق تیم ملی بانوان ایران، ادامه داد: پیش از بازی های انتخابی المپیک دو بار به تیم ملی دعوت شدم اما به دلیل خستگی و شرایط نامساعد در تیم ملی حضور نیافتم.

محمودی خاطر نشان کرد: در نظر دارم که ادامه بازی‌ام خارج از ایران باشد،‌ البته تیمی که بخواهم در آن بازی کنم باید شرایط حجاب من را بپذیرد.

همچنین فریده شجاعی ، نایب رییس فدراسیون فوتبال در امور بانوان در این رابطه گفت: زمانی که دو سال پیش برای بازی در مسابقات دانشجویان جهان به میلان رفته بودیم، سرمربی یک تیم میلانی در این مسابقات بازی محمودی را دید و مذاکراتی را با وی انجام داد.

وی ادامه داد: ما به مسئولان این تیم اعلام کردیم که درخواست‌شان را به صورت رسمی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کنند تا با توجه به سیاست های کشور موضوع مورد بررسی قرار گیرد، اما با توجه به این که شرط اصلی بیان محمودی برای حضور در ایتالیا رعایت حجاب بود و قوانین یوفا هم اجازه بازی با پوشش را به بازیکنان نمی‌داد، این موضوع منتفی شد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: در حال حاضر تیم‌های کشورهای غرب آسیا خواهان چند نفر از بازیکنان ما هستند و من فکر می‌کنم که در سال آینده بازیکنان ما جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهند.

http://hijabroom.ir/part,showCategoryLi ... View,true/
آخرين ويرايش توسط mehr on جمعه شهريور ماه 24, 1391 3:09 pm, ويرايش شده در 3.
"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 6
Akam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ModireTalar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), asra (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), salaheldinkurd (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), 8712053324 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 42.86%

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 1274 بار
تشکر شده: 1137 بار
امتياز: 1630

پستتوسط Mmm » يکشنبه آذر ماه 20, 1390 1:46 pm

اي آفرين داده بيان گيان!
بدون شك اونايي كه رضايت خدا رو بر ارتقاي نامشروع مقامشون،قدرتشون،ثروتشون،شهرتشون و... ترجيح ميدن، لهم مغفرة و أجر كبير و أولئك هم الفائزون!
خدا اين خواهرمون رو حفظ كنه. جوانروديها هميشه غيرت داشتن،الانم غيرت عقيدتيشون دهن ايتاليايي ها رو سرويس كرد! :twisted:
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آذر ماه 20, 1390 10:39 pm

با سلام و احترام خدمت شما خواهر گرامی

به خاطر اطلاع رسانی خوب تان سپاسگزارم .

و خداوند را شاکرم که چنین افتخار آفرینانی در جامعه کرد وجود دارند و سبب سربلندیمان می شوند و مدال غیرت و عفت را برای همه ی ما به ارمغان می آورند .

منم به نوبه ی خود این تصمیم قابل ستایش شما ، که رضایت خداوند متعال را بر ارزش های مادی ترجیح دادید خدمت تان تبریک و تهنیت عرض می نمایم

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط sobhan009s » دوشنبه آذر ماه 21, 1390 4:09 pm

سلام واقعا افتخار میکنم که  که همچین بانویی در شهری که من هستم وجود داره چون در این دوره زمونه ای که ما هستیم این چنین بانوانی واقعا نایابن
آفرین اگر واقعا بخاطر اعتقاداتت بوده باشد
انسان بزرگ نیست:جز به افکارش.شریف نیست:جز به احساساتش.و  قابل احترام نیست:جز به اعمالش
نماد کاربر
sobhan009s
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 25, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 95 بار
امتياز: 20

پستتوسط basireh » سه شنبه آذر ماه 22, 1390 2:48 pm

سلام
با تشکر از دوست عزیزم داد کوثر
بیان جان منم به نوبه ی خود به تو افتخار می کنم
و از خداوند برایت بهترین هایی را می خواهم که در عوض این امر ارزانیت دارد.
گر همچو من افتاده ی این دام شوی / ای بس که خراب فرقه و جام شوی  
ما عاشق و رند و مست و عالم سوزیم/ با ما منشین و گرنه بد نام شوی
نماد کاربر
basireh
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 317 بار
تشکر شده: 236 بار
امتياز: 10

پستتوسط 8712053324 » يکشنبه دي ماه 4, 1390 12:15 pm

آفرین به غیرت کردها
نماد کاربر
8712053324
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 26, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 7 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

پستتوسط mehr » پنج شنبه مرداد ماه 12, 1391 4:30 pm

حجاب مهم‌ترین عامل آرامش من است

فرزانه رحمانی نفر اول کنکور در رشته علوم تجربی با بیان اینکه این موفقیت را مدیون تلاش خود می‌داند، گفت: حجاب را مهم‌ترین عامل آرامش در زندگی ام می‌دانم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرزانه رحمانی متولد 1374 دانش‌آموز دبیرستان فرزانگان ناحیه 2 سنندج است که امسال رتبه اول کنکور سراسری رشته علوم تجربی را کسب کرده است. وی از خانواده‌ای تحصیلکرده است که پدرش استاد دانشگاه و مادرش متخصص زنان است، تنها خواهر وی سال گذشته با کسب رتبه 173 کشوری در رشته علوم تجربی وارد دانشگاه شد و اکنون دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

رحمانی کسب رتبه دوم المپیاد شیمی کشوری سال گذشته را در کارنامه درخشانش دارد.

فارس برای آشنایی بیشتر با وی، شیوه درس خواندن، برنامه‌ریزی و مشوق‌هایش مصاحبه‌ای را با این نخبه علمی در دفتر این خبرگزاری انجام داده است که در پی می‌آید.

فارس: فرزانه رحمانی که اکنون رتبه اول کنکور رشته علوم تجربی را کسب کرده است آیا در دوران دانش‌آموزی هم جزو دانش‌آموزان زرنگ کلاس بود؟

من از همان دوران بچگی یک جوری عادت کرده بودم که جزو شاگردهای خوب کلاس باشم. نمی‌گم همیشه اول بودم بلکه اگر از کسی نمره کمتری در کلاس می‌آوردم سعی می‌کردم که درس خود را ارتقا بدهم و جزو بچه‌های اول کلاس باشم.

در چند سال اخیر یعنی دوران دبیرستان که تلاش دانش‌آموزان برای رقابت بیشتر می‌شد من هم واقعا تلاش کردم که همیشه اول باشم و به این جایگاه فکر می‌کردم.

فارس: قبل از شرکت در کنکور سراسری آیا فکر می‌کردید که چنین رتبه‌ای را کسب کنید؟

قبل از کنکور هر وقت به رتبه فکر می‌کردم حالم بد می‌شد و تصمیم گرفتم که اصلا به رتبه فکر نکنم چون با این روند آرامش بیشتری داشتم و تنها به اینکه می‌خواهم تو کنکور سراسری شرکت کنم و ادامه تحصیل دهم فکر می‌کردم.

همیشه رتبه اول تو ذهن آدم یک چیز بزرگی است، همیشه احساس می‌کردم که کسی که رتبه اول است با دیگران فرق دارد و به همین دلیل هیچ وقت احساس نمی‌کردم که اول بشوم اما اینکه رتبه خوبی را کسب کنم می‌دانستم چون درصد جواب‌های درست را می‌دانستم.

فارس: زمانی که فهمیدی به چنین رتبه‌ای دست پیدا کرده‌ای چه حالتی داشتید؟

وقتی از سازمان سنجش با من تماس گرفتند و اون شخص یک سری سئوالات از من پرسید و مدارکم را با من چک می‌کرد فهمیدم که رتبه خوبی را کسب کرده‌ام که با اعلام رتبه اول ذوق زده شدم و از خدای خود که تلاشم را به ثمر نشاند تشکر کردم.

فارس: آیا برنامه‌ریزی خاصی در درس خواندن داشتید؟ میانگین مطالعه روزانه‌تان چقدر بود؟

تا سال سوم دبیرستان تنها به اندازه دیگر دانش‌آموزان و اینکه جزو شاگردهای اول کلاس باشم، درس می‌خواندم و از وقت‌های اضافه برای درس خواندن استفاده نمی‌کردم اما سال آخر تلاشم را در زمینه درس خواندن برای آمادگی در کنکور سراسری دوچندان کردم تا جایی که تمامی بعد از ظهرها را جز روزهای جمعه با درس خواندن می‌گذراندم.

در روزهایی که مدرسه داشتم میانگین بین پنج تا شش ساعت و در روزهای تعطیل 10 تا 11 ساعت مطالعه می‌کردم. اگر چه در سال‌های گذشته در کلاس‌های زیست‌شناسی و فیزیک شرکت می‌کردم اما سال آخر دبیرستان در هیچ کلاسی شرکت نمی‌کردم و تنها در خانه به مطالعه می‌پرداختم.

فارس: چقدر به شانس در موفقیت اعتقاد دارید؟ رازهای موفقیتت را در چه چیزی می‌دانید؟

موفقیت با تلاش و کوشش حاصل می‌شود و کسی که تلاش نمی‌کند هیچ شانسی برای موفقیت ندارد و من موفقیتم را مدیون تلاش خود می‌دانم چون واقعا تلاش کردم تا به این نتیجه شیرین برسم.

آرامش در خانواده یکی دیگر از دلایل موفقیت‌های من است چون هیچ وقت والدینم برای کسب رتبه به من فشار نمی‌آوردند. من برای کنکور استرس نداشتم چون داشتن استرس مانع از بهره‌مندی انسان از تمام توانایی‌هایش می‌شود و آرامش موجب می‌شود تا آنچه را که یاد گرفته‌ای به منصه ظهور و بروز برسانی.

فارس: میزان نقش دبیران مدرسه در کسب این رتبه را چگونه می‌بینید؟

بدون شک داشتن پایه‌ای قوی برای رسیدن به هدفی الزامی است و من دوران راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه فرزانگان سنندج گذراندم که از معلمان و دبیران خوبی برخوردار است. این ادامه دهندگان راه انبیا موجب شدند که پایه درسی ما در دوره راهنمایی و اول دبیرستان قوی شود و در کلاس‌های بالاتر بدون هیچ مشکلی ادامه تحصیل بدهیم و فکر می‌کنم که این مهم تاثیرگذار در موفقیت هر دانش‌آموزی است و من بخشی از موفقیتم را مدیون آنان می‌دانم.

دبیر فیزیک و زیست دوران دبیرستانم واقعا دبیران بسیار خوبی بودند و همواره سعی داشتند با تشویق و ترغیب دانش‌آموزان فاصله‌ای را که بچه‌ها شهرستانی با تهرانی‌ها در فکر خود ایجاد کرده بودند از بین ببرند و با القای این مسئله که خواستن توانستن است و شما می‌توانید هم پای ما حرکت می‌کردند تا جایی که حتی برخی از کتاب‌ها و منابع درسی را از اطرافیان و فامیلهای دور و نزدیکشان برای ما تهیه می‌کردند.

فارس:به نظر خودت آیا روش درس خوندنت با بقیه دانش‌آموزان فرق می‌کرد؟

اصلا فکر نکنم شیوه درس خواندن فرقی داشته باشد مگه اینکه شیوه غلط باشه یعنی در مورد درسی همچون ریاضی که احتیاج به تمرین و استمرار دارد بخواهی تنها به منبع درسی و کتاب خودت اکتفا کنی که این روش کاملا غلطی است.

روش‌های درست برای درست درس خواندن زیاد است که آدم می‌تونه از آنها استفاده کنه، اگر کسی فکر بکند که می‌تواند از روش دیگری که با روش‌های متداول درس خواندن فرق می‌کنه بهتر یاد بگیره نمی‌توان گفت روش درس خواندش غلط است چون این روش درس خواندن منه و چون من با این روش راحت‌تر و بهتر می‌تونم مطالب را یاد بگیرم با همین روش درس می‌خونم.

فارس: چه توصیه‌ای برای داوطلبان کنکور دارید؟

امیدوارم همینجوری که رسانه‌ها اعلام کردن امسال آخرین سال برگزاری کنکور باشه ولی خوب اگه قرار بچه‌ها برای ورود به دانشگاه آزمونی بدهند بهشون پیشنهاد می‌کنم هیچ وقت ناامید نشوند و از تلاش دست برندارند این احساس را در خود به وجود بیاورند که یک تلاش 9 تا 12 ماه می‌تونه قبولی شیرین را براشون به ارمغان بیاره پس ارزش این را داره که به خودشون یکم سختی بدهند.

اگر هم زمانی احساس خستگی و ناامیدی بهشون دست داد سعی کنند با دادن یک استراحت و تنفس به خودشون تلاش دوباره‌ای را برای دستیابی به موفقیت آغاز کنند.

چیدن برنامه‌های سفت و سخت نمی‌تواند همیشه نتیجه مطلوب و خوبی داشته باشد پس باید با یک برنامه‌ریزی منعطف در راه رسیدن به هدف تلاش کنند.

داشتن برنامه‌ریزی دقیق برای کنکور می‌تونه سال شیرین و لذت بخشی براشون باشه و بهشون توصیه می‌کنم اصلا با این فکر که می‌خواهند برای کنکور درس بخونند به خودشون استرس وارد نکنند.

فارس:  چه رشته و دانشگاهی را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنید؟

رشته‌ مورد نظرم پزشکی است و قطعا همین رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنم ولی در مورد دانشگاه هنوز به یک تصمیم قطعی نرسیده‌ام چون در حال حاضر خواهر بزرگ‌ترم دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل است به همین خاطر در انتخاب دانشگاه تهران و دانشگاه بهشتی برای ادامه تحصیل باید بیشتر فکر کنم.

فارس: اگر موسسات آموزشی برای تبلیغ به سراغ شما بیایند آیا در ازای ریالی برای آنها تبلیغ خواهید کرد؟

من جز شرکت در آزمون آزمایشی یک موسسه مشخص از سوی هیچ موسسه علمی و آموزشی دیگری پشتیبانی نشده‌ام و تبلیغ برای آنها را نوعی توهین به خود می‌دانم و هیچ‌گاه این کار را نخواهم کرد.

فارس: به عنوان سئوال پایانی، شما به عنوان یک دختر مسلمان ایرانی که در عین موفقیت در عرصه علمی، ساده و محجبه هستید، نظرتان در مورد حجاب چیست؟

معتقدم حجاب یک اصلی است برای آرامش چرا که اگر انسان حجاب کاملی نداشته باشد قطعا با ورود به بستر جامعه دچار یک حس ناآرامی و ترس می‌کند. همیشه احساس می‌کنم که اگر قسمتی از بدنم مثلا موهام بیرون باشه یک بخش از هویتم در خطره، به خاطر همین حجاب را مهم‌ترین عامل آرامش در زندگیم می‌دانم.

از طرف دیگر هم با توجه به اینکه انسان‌ها یک حیای خاصی دارند و همچنین خلیفه خداوند بر روی زمین هستند وقتی قسمتی از بدنشان بیرون باشد یک احساس ناامنی پیدا می کنند.

از دیدگاه من حجاب لازمه عفاف و عامل اصلی آرامش در زندگی هر فردی است. انسان با رعایت حجاب در کنار کسب یک آرامش قطعی و پایدار در زندگی دستور خداوند متعال را نیز اطاعت کرده است.

گفتنی است در سال 86 نیز آقای شهرام رحیمی از استان کردستان موفق به کسب رتبه اول کنکور سراسری در رشته علوم تجربی شد.

منم از طرف خودم این موفقیت رو به  خواهر عزیز فرزانه رحمانی و همچنین همه ی کردها و خصوصا پینوسیای عزیز تبریک عرض می کنم.

"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 5
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), SharakamPawa (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 35.71%

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط Ramin » پنج شنبه مرداد ماه 12, 1391 7:52 pm

* موافقت شورای المپیک با پوشش اسلامی *

پس از بحث فراوان در مورد حجاب ورزشکاران زن مسلمان، دختر محجبه عربستانی روز جمعه به صحنه رقابت راه می یابد.

به نقل از رویترز، وجدان علی عبدالرحیم شاهرکانی دختر شانزده ساله از عربستان پس از اختلاف نظر های فراوانی که درباره چگونگی پوشش او رخ داد، اجازه یافت تا با حفظ پوشش روز جمعه در مسابقات شرکت کند.

کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون بین المللی جودو در مورد فرم قابل قبولی از حجاب برای شاهرکانی طی رقابتها به توافق رسیده اند.

کمیته بین المللی المپیک با احتمال حذف شدن اولین زنی که از عربستان سعودی به المپیک زاه یافته، روبرو بود، چرا که فدراسیون بین المللی جودو درابتدا ٌحجاب را خطرناک تلقی کرده و پوشیدن آن را در رقابتها مضر بر امنیت جانی رقابت کنندگان دانسته بود.

پس از آنکه کمیته بین المللی المپیک، کشورهای اسلامی را تشویق کرد که زنان مسلمان را به المپیک بفرستند، شاهرکانی به لندن اعزام شد. او یکی از دو زن نماینده عربستان سعودی درالمپیک لندن است.

رزن بیکر به سی ان ان گفت: آنهادرمورد یک فرم خاص لباس موافقت کرده اند که شاهرکانی در رقابتها خواهد پوشید.

نیکولاس مسنر سخنگوی فدراسیون بین المللی جودو اعلام کرد که شاهرکانی در رقابتها شرکت خواهد کرد اما از دادن توضیحات بیشترخودداری نمود.

این اولین بار است که تمامی کشورها شرکت کننده زن برای رقابت در بازی های المپیک فرستاده اند. از جمله کشورهای مسلمان قطر و برونئی نیزشرکت کنندگان زن به المپیک فرستاده اند.

شاهرکانی روزجمعه در دسته سنگین وزن جودو بانوان به رقابت می پردازد.

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها: 2
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), mehr (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط mehr » سه شنبه مرداد ماه 17, 1391 1:01 pm

کسب رتبه 8 منطقه ای توسط خانم الهه احمدی، دختری که از لحاظ اخلاق و حجاب رتبه ی اول رو دارن

كسب رتبه 8منطقه ای علوم انسانی توسط جناب عالی، نشانگر لياقت، همت و تلاش بي شائبه شماست . بي گمان اورامان  عزيز با تكيه بر چنين استعدادهاي والايي، برگ هاي زريني از توسعه، عزت و غرور را در تاريخ هميشه درخشان خود به ثبت خواهد رساند، چراكه شما ادامه دهنده ي راه و آرمان همه ي نخبگاني هستيد كه با طي مراحل مختلف علمي، در راستاي سربلندي این خطه گام بر مي دارند.

منبع:وبلاگ روستای خانقاهhttp://takana.blogfa.com/

این موفقیت رو به الهه عزیز، و خانواده گرامیش  تبریک عرض می کنم و  از خداوند  سربلندیش را در تمام مراحل زندگی خواهانم.و امیدوارم به جمع دانشجویان پینوسی بپیوندد.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mehr در سه شنبه مرداد ماه 17, 1391 1:33 pm .

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 2
SharakamPawa (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط KING » سه شنبه مرداد ماه 17, 1391 1:08 pm

به نامی خودای
منم به نوبه ی خودم این موفقیت رو خدمت ایشون و خانواده محترمشون تبریک میگم
امیدوارم سربلند باشند.

برای نویسنده این مطلب KING تشکر کننده ها:
mehr (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
KING
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه بهمن ماه 6, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 32 بار
تشکر شده: 30 بار
امتياز: 10

پستتوسط ehsan94 » سه شنبه مرداد ماه 17, 1391 10:57 pm

واقعا مایه افتخار واسه اورامانت علی الخصوص روستای خانقاه هستن.به خودشون و خانواده محترمشون تبریک میگم
هر چند مفلسم,نپذیرم عقیق خرد
کان  عقیق  نادر  ارزانم  آرزوست

برای نویسنده این مطلب ehsan94 تشکر کننده ها:
mehr (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
ehsan94
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 31, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: -10

پستتوسط Mmm » چهارشنبه مرداد ماه 17, 1391 12:09 am

توی دنیا و قیامت سربلند باشن؛ مایه ی افتخارن.

نماد کاربر
Mmm

پستتوسط mehr » جمعه شهريور ماه 24, 1391 3:07 pm

مسابقات اسکیت قهرمانی بانوان نونهال کشور از هشتم شهریور‌ماه به مدت سه روز به میزبانی آذر بایجان غربی در شهرستان ارومیه برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شده بود دو نفر از نونهالان شهرستان پاوه که در مسابقات استانی به مقام قهرمانی دست یافته بودند حضور داشتند .

خانم آیدا شکرالهی در رده سنی ۱۳۸۲ در ماده ۵۰۰متر موفق شد به مقام سوم کشور دست یابد  همچنین ایشان در ماده ۳۰۰متر در جایگاه چهارد ه هم ایستاد.

خانم تارا احمدی دیگر اسکیت باز شهرستان پاوه در ماده ۵۰۰متر نوزدهم  شد و  در ماده ۳۰۰متر در جایگاه سی ام کشور قرار گرفت .

این موفقیت را به ایشان وخانواده محترمشان تبریک عرض نموده وحضوروپیروزی ایشان را درمیادین مهم جهانی ازخداوند بزرگ مسئلت می نماید.

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها: 2
EHSAN (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), SharakamPawa (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان