لیندا فهمی خواننده مشهور مصری محجبه شد

در این بخش مسایل دینی مربوط به بانوان قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Banowan

لیندا فهمی خواننده مشهور مصری محجبه شد

پستتوسط osame1989 » جمعه مرداد ماه 14, 1390 3:51 pm

اخبار رسیده از قاهره پایتخت مصر حاکی از آن است که خانم "لیندا فهمی" خواننده سرشناس این کشور چند روز پیش پس از محجبه شدن، برای همیشه با خوانندگی خدافظی کرد.

وی که میهمان یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای "الفراعین" بود، طی اظهاراتی در این مورد گفت: بنده طی سال های گذشته همواره خودم را به خاطر وضعیت و پوششی که داشتم مورد ملامت قرار می دادم و می دانستم که خداوند متعال از دست من راضی نیست.

"لیندا فهمی" همچنین افزود: اکنون که خوانندگی را ترک کرده ام و محجبه شده ام، احساس خوشحالی می کنم و بسیار خوشحال هستم و به خاطر سال های گذشته و وضعیتی که در آن بودم احساس پشیمانی می کنم. همواره از خودم می پرسیدم که با لباس های عریانی که به خیابان می روم، چگونه می خوام پاسخ خداوند متعال را در آخرت بدهم؟!

او همچنین گفت: حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.
قبل از رفتن به جنگ یکی دو بار و پیش از رفتن به خواستگاری سه بار برای خودت دعا کن!(یه دانشمند لهستانی)
نماد کاربر
osame1989
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 9, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 26 بار
تشکر شده: 38 بار
امتياز: 210

بازگشت به دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان