تصویری دیگر از اتاق محمد مرسی!

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط tareq » سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 10:47 pm

p2 p2 p2
خوشحالم که عاقبت فهمیدم آقا سالمن و درد رو احساس می کنن
و از شدت درد دارن هزیان می گویند و با تهمت و افترا از درد خود می کاهند
اما فواید طبی درد ایشان برای بنده :
چون اصولا زیاد اهل دین نبودم مجبور شدم برم تحقیق کنم و چیزایی یاد بگیرم ( چون بر خلاف تهمت ایشان تا کنون جزوه ای بدستم نرسیده و مطالعه هم نکرده ام)
پرسیدم گفتند کتاب نواقض اسلامی که این قدر به آقا متین فشار آورده را یک عالم متقی و اهل توحید نوشتن و همانند هر عالم اهل سنت دیگر با استناد قرآن و سنت نواقض تو حید را شرح داده اند نه مانند اهل بدعت اول یه چیزی بگن بعد در به در دنبال دلیل و پینه کاری باشن همانند فتوای دست دادن با زن!!!  :o  :o  :o
فهمیدم من کلاس نرفته از یک ... اخوانی پر مدعا بیشتر می فهمم و برهمین اساس با مشخص شدن میزان شعور یک کلاس رفته خدایش به زندگی امیدوار شدم p8
اعتراف بر ضوابط نیز خود گواهی بر گفته ما و دروغگویی بعضیها است که مدعی عدم وابستگی هستند
فهمیدم غیرت و شهامت خیلی به اینها فشار می آورد که اینگونه به مردم غیور و متدین افغانستان می تازد چون خود آنها همیشه خود را در اختیار دیکتاتورها و اشغالگران قرار می دهند و مقاومت در فرهنگ لغتشان وجود ندارد و به گفته ماموستا کریکار همانند اسفنج توی هر مایعی بیفتند آن را جذب می کنند حالا چه شربت با شه چه فاضلاب!
در ضمن همان دینداری عشیره ای از دینداری کورکورانه شما خیلی بهتر است
انصافا دیگران قضاوت کنن کی عقده ای است آتش گرفته؟!! p2
ای آب روان به کجا چنین شتابان وایسا شاید در فرو دست یک آمریکایی میخورد آب ، بعد خفه میشه و اخوان المسلمین میره تو لیست سیاه ترو ریستها p2
خوب کاری کردید فتاوای دکتر در حد شماست و اگر شما لطف کنید اون جزواتی را گفتید برام تهیه کنید فکر کنم هر صفحه آنها از صد جلد کتاب دکتر بیشتر بیرزه
راستی با این تایپیک ماهیت کلاسهایی که رفتی کشف شد : غیبت تهمت و بد گویی از سایر مسلمانا توسط اساتید شریف شما برای حملات سایبری از سوی شاگردان بی مغزشان
از همه مهمتر شناخت حرکات موفقه : حرکتی که بعد از امام بنا و سایر بزرگا یک قرن است درجا می زند و مانند غریق به هر خارو خاشاکی دست میندازد شاید آمریکا و اسراییل اجازه دادن تو یه کوره دهی چند صباحی حکومتی کردن و بعد با اردنگی بیرونشان انداختن.
به انجام اعمالی که از وظایف شهرداری است افتخار می کنید همانند اهل بدعت محاسن دیگران را عیب می شمارید!! وا قعا زشته!! :o
امام احمد می فرماید : دوست دارم حدیثی که در ان ضعف است را روایت کنم اما از خود چیزی نگویم
   و دیگر فتوای دست دادن با زن و دفاع از بت بودا و اجازه دادن به مسلمانان برای شرکت در جنگ صلیبی برای کشتار مسلمانان افغانستان و عراق و غیره را صادر نمی کند بعد در به در دنبال دلایل واهی برای اثبات ان باشد
   جهاد در راه خدا و دفاع از اب و خاک مسلمانان و مبارزه با اشغالگران را فیلم کشتار انساها نمی نامد

براین اساس نص گرایی افتخاری است که از ائمه اهل سنت چون شافعی و احمد و .... رضی الله عنهم به ما رسیده و لازم نیست آسمان ریسمان بافی کنیم تا چیزی را که خوردیم جبران کنیم

در اخر کم حرف بزنی ماهیت فکر عقده ایتان کمتر مشخص می شود که در ظاهر دیگران را محکوم به و فلان و فلان می کنید بعد مشخص می شود کلاس هایی که گذرانده ای جز عقده پروری و کینه توزی نسبت به اهل تو حید نبوده

در اخر ممنون میشم لا اقل نام آن جزوات را برام بفرستی تا تهیه کنم و بهتر بفهمم با کی طرفم
اگر خودت زحمت کشیدی تهیه کردی و برام فرستادی دیگه آخرشه و ازت یه دنیا ممنون میشم p2
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط pejmanava » چهارشنبه اسفند ماه 22, 1391 12:16 am

بسم الله وصلاةوسلام علی رسول الله

این تاپیک بنده در جواب هیچ یک از تاپیک های گذشته که ردو بدل شدن  نیست چون بنده ختم کلاممو اعلام کردم

ونیاز ی به جواب تاپیک بنده نیست تا بخوایم قضیه رو کش بدیم .

باید بگم برادر طارق که اینجانب زیاد به بحث کردن علاقه ای ندارم و این که بنده زیاد صحبت نمیکنم برای اینه که میدونم به هیچ

نتیجه ای نمیرسیم و فقط وقت تلف کردنه و رسوا شدن اختلافاتمون برای همه !واین اختلافات بینمون رو بزرگ نشون میدیم تا فردا

در یکی از سایتها یا رسانه ها ازشون سوءاستفاده رو بکنن ،برای همین همیشه سعی میکنم که کوتاه بیام نه به منزله ی تسلیم

شدن بلکه از روی حکمت ؛چون من همیشه جنبه های زیادی رو در نظر میگیرم و فقط تک بین نیستم .

آری برادرم ،زیاد حرف زدن ونوشتن دال بر با سواد بودن نیست ،بنده هنوز چیزی نگفتم فقط یکی دوتا خط نوشتم با ی عکس ،این همه

توهین به من شد !بازم چیزی نیس من باور دارم این توهینها رحمت خواهند بود البته در وصول این رحمت هم عجله ای نیست .

جا داره از اقای کافی وب تشکر کنم یکی از این توهین هارو پاک کردن هر چند برای من زیاد مهم نیست چون از سوی افراد زیادی به من

اینگونه توهین شده حالا از رو ی جهل باشد یا تعصبات کورکورانه و....

بنده هر عالمی رو که به دین اسلام خدمت بکنه از صمیم قلب دوست دارم اما ،اما هرگز اورا بی خطا نخواهم شناخت و از خطاهایش

هم به عنوان حکمتی درنوع خطا یشان استقبال نخواهم کرد حال این عالم از سلف باشد و چ از عصر حاضر،البته اختلاف مذاهب

(حنفی ،مالکی ،شافعی ،حنبلی و....)را خطا نمی نامیم وخطا یی که بنده از ان صحبت میکنم بنده به تنهایی آن را نشانه گیری نکردم

وخود را عالم دهر نمیدانم ولی ی مساله بین فارسی زبانهای محترم  هست که میگه: آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.

آری برادر آری ،درد ما میدانی کجاست ؟! این است که ما برای خود دین  رگ گردن بلند نمیکنیم ولی خدا اون روزو نیاره که به یکی از سران احزاب بگن

که پشت چشمش ابرو ست آن هم ج ابرویی!!!وا ویلا چ ها که نمیکنند چ ها که نمی گویند !!برای چیست این همه تعصب ؟!

برادرانم خواهرانم آیا ان دنیا از من شما میپرسن که تو کردی؟اگه کردی بیا برو  بهشت  و تو هم که ترکی بیا برو جهنم یا بلعکس !

برادرانم خواهرانم آیا ان دنیا از ما میپرسن که تو اخوانی بودی سلفی بودی یا صوفی یا خیر مذاهب دیگر مثل شافعی یا مالکی یا.....؟

اگه صوفی بودی بیا برو بهشت مابقی احزاب هم به راه جهنم هدایت میشوند تشیف ببرید !!

نخیر والله تمام اعمال ما با توجه با قران وسنت سنجیده میشود و به جز این چیز دیگری نیست حال خو د مختاری که کدام را انتخاب کنی

وباید این را در نظر بگیری که هرآنچه گفتن درست و عین کلام رسوالله است ،خیر شاید به اشتباه فتوایی را هم صادر کنند و ما نباید

متعصبانه بنگریم و فقط پای اطاعت را بچسپانیم ونعم نعم سیدی  را فریاد دهیم .

دارد نوشته هایم طولانی میشودو بنده زیاد علاقه ای به تایپ این گونه نوشته ها ندارم  در اخر این را میگویم که همیشه

اختلافات را به خط قرمز نرسانید به حدی  که جایی  برای گفتن حلالم کن برادر یا خواهر نمانده باشد .

وبرادرم، طارق ،از شما هم میخوام کوتاه بیایید >حیاک الله

والله اعلم .

وسلام علیکم ورحمةالله وبرکاة

pejmanava

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط maysam_b » چهارشنبه اسفند ماه 23, 1391 10:25 pm

سلام الله علیکم

بارها و بارها این بحث ها در مجالس مختلفی به میان کشیده شده و ما هیچگاه عبرت نمی گیریم .
یا زنده ایم و خودمون رو به مردگی زده ایم یا مرده ایم و احساس میکنیم زنده ایم .
برادران باور بفرمایید خداوند ما را محاسبه میکند و » ان اکرمکم عند الله اتقاکم « و این آیه ای از قرآن کریم است ، تقوا به معنای ترس از خداست ؛
انسانها جایز الخطا هستند هرچند که من خطاهایی را که وارد کردید اصلا قبول ندارم و میدانم این ها همه ش برای بدنام کردن افراد صالح است ( آیا حضرت یوسف علیهم السلام در یک اتاق با زلیخا تنها نشد آیا زلیخا وی را برای یوسف عریان نکرده بود و به یوسف تهمت نبست ؟! آیا واقعا معاذالله یوسف زناکار بود ؟! خیر برادرانم )
نمیگویم امکان خطا در بزرگانی همچون دکتر قرضاوی و ... نیست بلکه کاملا معتقدم که امکان خطا هست چراکه آنها هم انسان اند ولی یک مسلمان واقعی همیشه سوء ظن ها را برمیدارد و هیچگاه گناه برادرش را رسوا نمیگرداند چراکه خداوند در صحرای محشر گناه و خطایش را رسوا میکند . تقوای شما کجا رفته ؟!
خب از این تایپیک چه چیزی حاصل شد ؟
مرسی یک فرد گناه کار و مرتکب حرام معرفی شد ، دکتر قرضاوی یک فرد گناه کار و مرتکب حرام معرفی شد و ...
به به دست شما واقعا درد نکنه !!
چرا نیمه خالی لیوان (آن هم از دید شما) را نگاه میکنید ؟ نیمه پر لیوان را چه کردید ؟ آیا آن نیمه پر لیوان را با ادامه این تایپیک خالی نکردید ، اصلا از دکتر قرضاوی چه میدانید ؟

سبحان الله ، فقط در پایان یک چیز را میگویم و قطع به یقین میدانم برادران و خواهرانم علی الخصوص کاک متین از این جوابیه که من دادم سخت ناراحت میشوند :
برادرانم دریابید خودتان را ، هدف چیست ؟ رضایت الله .
در پناه حق باشید ..
يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!
نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

قبلي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان