صندلــی داغ ~~~~~~> khaleghi

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

Re: صندلــی داغ ~~~~~~> khaleghi

پستتوسط khaleghi » يکشنبه اسفند ماه 25, 1392 6:02 pm

سلام
داده بهار گیان محترم ممنونم و این نظر لطفتونه که جواب هام رو مفید دونستید .
و این هم جواب سوالاتتون:

1)     به نظر من فقر چیه ؟

به نظر من که فقر اونیه که همه ی پیامبران الهی برا نابودیش ارسال شدن
فقر جهله
فقر ندانستنه
فقر اینه که حق رو نشناسی و اگر هم شناختی ازش پیروی نکنی
حالا میتونه که این فقر لباس ابریشمی و دسبند طلا هم به دستش داشته باشه و کاخ نشینی هم تنها فعالیت روزانه ش باشه
و
میتونه که لباس پاره و موی ژولیده و دست پینه بسته هم داشته باشه.
میتونه بالاترین مقام دنیایی رو در بین مردم داشته باشه
و
میتونه شبا در جوی و توی کارتون بخوابه
فقر اینه . ظاهر نیست تا با عمل جراحی بشه نابودش کرد . بلکه فکره و هر بار به یک صورت خودش رو نشون میده.
( ی نیم نگاهی به سیره رسول الله ( صلوات الله علیه )  داشته باشیم و یه نیم نگاه هم به دوران و اطراف خودمون ، میتونیم نمودهای زیادی رو از فقر ( جهل ) ببینیم )

2)     ( از دل بیرون برود هرآنچه از دیده برفت ) درسته ؟

بستگی به اون " آنچه " داره که چی باشه  و اینکه این " برفت " اختیاری باشه و یا اجباری ؟؟؟
اگه منظور معشوقه ، که نه . درست نیست . چراکه رشید الدین ابوالفضل میبدی در تفسیرش میگه که :
من منع بالنظر ، تسلی بالخبر .
"هرکس که از دیدار معشوقش منع شد ( از دیده برفت ) حتی با شنیدن خبری از اون هم تسلی پیدا میکنه ( که نشون میده هنوز در دل جای داره ) "
وحتی اگر هم معشوق دیگه دوست نداشته باشه عاشق رو ببینه باز " از دل برود " کمی سخت میشه .
سعدی ( رحمةالله علیه ) میفرمایند که :
سعدی به روزگاران مهری نشسته بر دل  /  بیرون نمیتوان کرد الا به روزگاران
و استاد شفیعی کدکنی هم در جوابشون فرمودن :
گویند به روزگاران مهری نشسته بر دل  /  بیرون نمیتوان کرد حتی به روزگاران !!
ولی اگه منظور از اون " از دیده برفت " ازچشم افتادنه و قطع امید ، پس بله .میشه چنین گفت. ( ولی باز به قول سعدی مگر به روزگاران )

3)     بدترین چیزایی که بر پیکر واحد مسلمونا ضربه میزنه چیه ؟( در سه مورد بیان کنیم ) ؟

_ دور افتادن از عقیده ی پاک اسلامی و قرآنی و تنزل باور به الله تعالی در بین مسلمین
_طبعیت از شیطان و شهوت و نخوندن نماز
_ تفرقه و دسته دسته شدن
( البته بر سر تک تکشون حرف دارم ولی فرمودید در سه مورد و حتما " اختصار " هم مورد نظرتون بوده )

4)     بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟ برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟

بهتر بودن در اینه که خدا نعمت سفر در صراط المستقیم رو به کسی هدیه کنه
و
برترین انسانها اهالی این  راه هستند ( النبیین و الصدیقین و الشهداء و الصالحین و حسن اولئک رفیقا )

5)     تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟

محبت ابزار ابراز عشقه و تا محبت نباشه عشق هم متوقع نیست .
بله تفاوت دارن .
رابطه ی عشق و محبت به نظر من رابطه ی کل و جزء ن .

6)     ادامه ی این جملات ؟

_ 1) چرا وقتی آدم تنها میشه ( تنهاییش رو با اون تنهای واحد  و  احد پر نمیکنه . )

_ 2) زیباترین احساس لحظه ای هست که ( خداوند به خفیه گوید در گوشم  / که فلانی نیستی فراموشم )

_ 3) همیشه دوست داشتم ( آن باشم که باید باشم ولی افسوس ..... " خداوندا آنم کن که آنم خواهی " )

_ 4) امکان داره آدم توی زندگی ( مومن باشه ولی به جای انس و جن ، ابلیس و شیاطین از دستش امین باشن ؟)

_ 5) خدا آنقدر بزرگه که ( من رو به این کوچیکی باز دوست داره . همینکه خلقم کرد خودش ی دنیا محبته واسم )

( شاد و مسرور و مؤمن باشد یاربی )
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه اسفند ماه 25, 1392 9:55 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 42 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 470

پستتوسط khaleghi » يکشنبه اسفند ماه 25, 1392 6:22 pm

سلام
کاکه عرفان گیان منم خیلی از اون دیدار خوشحال شدم و کااش کار نداشتم و میتونستم بیشتر در خدمت خودت و دوستای عزیزت باشم
میدونم هنوز برات سواله که اون شب با کی داشتم حرف میزدم و ای کاش گوشی رو، روی  بلندگو میزاشتم تا این شبه پیش نیاد که ......
بعدشم ی جوری میگی همدان انگار که کرمانشاهه.
دادا ئیمه خومان  منال کرماشانیم و ئی دو سه کویچه که ناوی نانه سه  استان همدان !!! و دمپایی گردیم  و لازم نیه که وگرد خومان همرا بوه یم .
فه وقی  ئیه سه  که  ی کویچه اشتبا بکه یمن  . فوری  گووش یکی جه رنیم  تا بوه یدمانه  ئه را  ئه ورا  که خومان  توایم.
بعدیش رویداری  نه که  

ئیمه خومان وه ئی کاره یل عجه ق وجقه عشق که یمن
تو دعا بکه که موفق بیم و مومن
(چشمه ای از حس غیرت کرمانشاهانیم)

( ممنون و جزاک الله واسه توصیه ی خیرت براگیان . إن شاءالله در دست بررسی و اجراست )
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی
نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » يکشنبه اسفند ماه 25, 1392 11:19 pm

سلام بر شما برادر گرامی

چند سوال دارم خدمتتون !!

1.حالتون خوبه ؟خوش میگذرونید ؟شام خوردید؟واسه شام چی داشتید ؟کی میایید در خدمت باشیم ؟الان اونجا هواش خوبه ؟صندلی داغ چطوره ؟

با خودکار چ رنگی مینویسی ؟از مداد استفاده میکنی ؟لباس کردی میپوشی ؟از هلوا خوشت میاد ؟پچه ندارید ؟ اووووووووووه خسته شدم ؟؟؟!!!!

2.پایبین ترین معدل درسی که داشتید چقد بود ؟

3.تعارفی هستید ؟

4. با بابا ،آب و نان جمله بساز ؟

5.ایه از قران برامون ذکر کن که بیشتر رو توحید توجه داشته باشه .

6.از هر کدام جمله ای زیبا نقل کنید :

محمد رسول الله (ص)

ابوبکر صدیق

عمر فاروق

خالد ابن ولید

صلاح الدین ایوبی

شیخ الاسلام ابن تیمیه

ابن قیم جوزی

محدث ناصرالدین البانی

============================================

و در اخر خسته نباشی ،خدا قوت ...

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط Noha » دوشنبه اسفند ماه 26, 1392 11:46 am

هواللطیف

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خداقوت آقای خالقیِِ؛

جهت اطلاع کاربران گرامی ؛تافگه چند روزی نمی تونه در سایت حاضر بشه ضمن معذرت خواهی از همه ی کاربران

درخواست کرد چند روز باقی مانده ی صندلی داغ آقای خالقی مشارکت فعال داشته باشند .

برای تافگه ی عزیز آرزوی توفیق داریم.

1-رضایت والدین تون رو بدست آوردید؟آیا شده حرف دیگران رو بر حرف ایشان ترجیح بدید؟

2-اگر جایی باشید که ناحق گفته میشه در مقابلش ایستادگی می کنید یا صحنه رو ترک می کنید و

یا سکوت می کنید؟(با این شرایط که قدرت مبارزه را حداقل در سخن گفتن دارید.)

3-ویژگی های یک دوست خوب؟(حداقل 5 مورد)

4-یک دختر مسلمان در جامعه ی فعلی باید چگونه باشد و چگونه نباشد!؟

5-چکار کنیم پینوس جایگاه بهتری در میان جوانان پیدا کنه؟

6-برای مراسم اولین سالگرد پینوس اومدید؟نظرتون چی بود؟اگر نیومدیدبازتابش رو چگونه ارزیابی می کنید؟

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

الـلـهم ء ات أنــفـسنا تقـــواهــا و زکیـــها إنــک أنــت خــیر من زکــیها

نماد کاربر
Noha
معاون و ناظر سایت
معاون و ناظر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 2031 بار
تشکر شده: 1557 بار
امتياز: 4930

پستتوسط khaleghi » دوشنبه اسفند ماه 26, 1392 12:12 pm

علیکم السلام و رحمة الله و برکاته
کاکه پژمان گیان فرموو.

1)     حالتون خوبه ؟خوش میگذرونید ؟شام خوردید؟واسه شام چی داشتید ؟کی میایید در خدمت باشیم ؟الان اونجا هواش خوبه ؟صندلی داغ چطوره ؟
با خودکار چ رنگی مینویسی ؟از مداد استفاده میکنی ؟لباس کردی میپوشی ؟از هلوا خوشت میاد ؟پچه ندارید ؟ اووووووووووه خسته شدم ؟؟؟!!!!

ممنونم از احوال پرسیت . الحمدلله و المنة خوبم / خوش نگذرونیم چکار کنیم ؟ / الان نرسیده به نهاره داداش ولی دیشب چهار لقمه ای تناولیدم / ماکرونی بود و جات خالی / هروقت که دعوت بفرمایید با تعدادی از کاربرا خدمت میرسیم ( هرکدومشون که خودتون دعوتیدید / ابریه و نم نمی بارون هم داره / خوبه . به لطف شما دوستان و عزیزان روز به روز داغ ترمیشه / تازگی ها زدم تو خط مداد ولی رنگ خودکار هم برام مهم نیست / مگه نفرمودم تازگی ها بله ؟ / تا جان به تن دارم و با افتخار میپوشم / من از سنگ نرم تر رو میخورم . هلوا که عددی نیست /  داداش نفست از جای گرم بلند میشه ها .. من مادر بچه ه رو هم ندارم هنوز . کاش مادرش بود . بچه بعدا إن شاء الله / این رو باید چکار کنم ؟ " واو " هاش رو بشمورم ؟

2)     پایین ترین معدل درسیم ؟

فکر کنم 10 بود ( نگید کی بود که اصلا نمیگم )

3)     تعارفی هستم ؟

مطلقا

4)     با " بابا " و " آب " و "نان " جمله بسازم ؟

داداش با " بابا " و " آب " و " نان " جمله نمیسازن ، زندگی میکنن.

5)     ی آیه که بیشتر رو توحید نظر داشته باشه ؟

واذا ذكر الله وحده اشمازت قلوب الذين لا يومنون بالآخره واذا ذكر الذين من دونه اذا هم يستبشرون ( 45 زمر )

6)     از هرکد.م از این سروران جمله ای زیبا نقل کنم ؟

_ رسول الله ( صلوات الله علیه ) : قبلا چندتاشون رو ذکر کردم
_  ابوبکر صدیق ( رضی الله عنه ) : الان چیزی یادم نیست متاسفانه
_ عمر فاروق ( رضی الله عنه ) : إذا اراد الله بقوم سوء منحهم الجدل و منعهم العمل
_ خالد بن ولید ( رضی الله عنه ) : از جنگ در راه خدا وقت چندانی برام نموند که بتونم خوب قرآن رو بخونم.
_ صلاح الدین ایوبی ( رضی الله عنه ) :  الان چیزی یادم نیست متاسفانه
_شیخ الاسلام ابن تیمیه ( رضی الله عنه ) : الان چیزی یادم نیست متاسفانه
_ ابن قیم جوزی ( رضی الله عنه ) : عبادت پنهانی باعث قوی شدن ایمانه و گناه پنهانی هم باعث تضعیفش.
_ ناصرالحدیث امام آلبانی ( رضی الله عنه ) :  الان چیزی یادم نیست متاسفانه

( وفقک الله لما یحبه و یرضاه )
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:03 pm)

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط khaleghi » دوشنبه اسفند ماه 26, 1392 12:46 pm

داده نها گیان علیکم السلام و رحمة الله و برکاته و عفوه
ممنون خواهرم

اولا : إن شاء الله که داده تافگه موفق باشن ( و باشید ) و امورشون سهل و آسان بشه
دوما : با این خبرتون باور بفرمایید که کمی لرز کردم ( به قول کوردی خودمون : ته زی یئ  هاته ناو شانما )
اینم شانسه ما داریم ؟ امروز اومدم که تشکر کنم از کاربرا و بگم معذرت که تو این مدت نتونستم خوب فعالیت داشته باشم و در پاسخ دادن کند بودم اما تا اومدم جواب کاک پژمان رو بدم شما اومدید و....
الله گیان رازیم و ره زات .  شوکر
و اما جوابتون :

1)     رضایت والدین تون رو بدست آوردید؟آیا شده حرف دیگران رو بر حرف ایشان ترجیح بدید؟

تو این فقره فکر کنم موفق ترین کار ایمانی رو داشتم . الحمدلله رب العالمین که تونستم ( همیشه دعام توفیق روز افزونشون در تقوا و عمل صالحه . خداوند طول عمر با ایمان بهشون عطا کنه و لیاقت جبران حداقلی زحماتشون رو بهم موهبت فرمایند.)
بحث ترجیح دادن حرف کسی بر کسی دیگه ( خصوصا والدین ) به نظر من هیچ منافاتی با احترام نداره و اگه اصولی انجام بشه تازه اوج احترام هم هست . هرجا که " حق " باشه ، ایمان اینطور ایجاب میکنه که شخص مطیع اون باشه حتی اگر گوینده ی اون حق والدین نباشن. اگه دقت فرمایید قرآن هم همین رو میفرمایند که : اگر والدین شما رو به نافرمانی الله امر کردند ، طبعیت نکنید. ( و شخص هم همیشه در حالت اطاعته ولی هر بار آمر فرق میکنه و در این آیه وقتی میفرمایند که اطاعت نکن .ازاون طرف فرد با این اطاعت نکردن داره از قرآن اطاعت میکنه. یعنی دو رویه ی سلبی و ایجابی . عصیان از کسی و اطاعت از کسی دیگر . و این ترجیح دادن تنها و تنها بخاطر وجود " حق " ه. )فکر کنم جواب رو گرفته باشید.

2)     اگر جایی باشید که ناحق گفته میشه در مقابلش ایستادگی می کنید یا صحنه رو ترک می کنید و
یا سکوت می کنید؟(با این شرایط که قدرت مبارزه را حداقل در سخن گفتن دارید)

خواهرم راستش قدرت مبارزه رو الحمدلله نه تنها در سخن گفتن بلکه در ایستادگی و مقابله جسمی هم دارم اما به وقتش.
و این حدیث رو هم تا اونجا که بتونم سعی میکنم که با حکمت اجرا کنم.
یعنی هرجا که موقعیت هر حالتی رو داشت ، همون رو انجام بدم.

3)     ویژگی های یک دوست خوب؟(حداقل 5 مورد)

_ 1) خداپرستی و تعهد ایمانی ( و اصبر نفسک مع الذین یدعون ربهم )
_ 2) علم و دانش
_ 3) دلسوزی و راز داری
_ 4) آینه گی
_ 5) همکاری و معاون ( یعنی کمک کننده )
_ 6) یادآور و متذاکر

4)     یک دختر مسلمان در جامعه ی فعلی باید چگونه باشد و چگونه نباشد!؟

عایشه (رضی الله عنها ) باشد و زن هود و نوح نباشد.
به نظر من در این " باشد " و " نباشد " برا مرد و زن فرق چندانی نداشته باشه . قرآن برای هر دوشونه و قوانینش هم شامل هر دوی اونها  و قرآن هم بهترین منبع انسان برای " باید " ها و " نباید " ها ست .

5)     چکار کنیم پینوس جایگاه بهتری در میان جوانان پیدا کنه؟

تلاش

6)     برای مراسم اولین سالگرد پینوس اومدید؟نظرتون چی بود؟اگر نیومدیدبازتابش رو چگونه ارزیابی می کنید؟

بله و اتفاقا بعد از اون مراسم بود که شوق فعالیت در این جمع مبارک رو پیداکردم و عضویتم مال بعد از اون مراسمه ( ای کاش یک بار دیگه برگزار میشد )

( در پناه تنها پناه بی پناهان باشید و مؤمنه )
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:04 pm)

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 26, 1392 1:24 pm

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:
khaleghi (سه شنبه اسفند ماه 27, 1392 1:06 pm)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط Hawre » سه شنبه اسفند ماه 26, 1392 2:57 am

سلام به همه دوستان و همراهان صندلی داغ.

و یه سلام ویژه خدمت مهمان گرامی   که خودم انداختمش تو هچل (آخه کاک یوسف گل توسط اینجانب به عنوان دبیر صندلی داغ،برای نشستن روی صندلی کاندید شدن . بعدشم در یه انتخابات سالم رای آوردن و شدن مهمان صندلی جیز )  ولی متاسفانه تا الان امکانشو نداشتم که در هرچه گرم تر کردن این هچل مشارکت کنم. اشکال نداره امشب یه تلاشی میکنم حداقل!!!

خب بریم سراغ سوالا:

سوال اول:
شناختت در مورد افرادی که باهاشون در ارتباط هستی دقیقه یا نه؟ در معرفی صحیح افراد به دیگران معمولا موفق هستی(با توجه به بازخوردی که در مورد عملکردت در این زمینه گرفتی) ؟

سوال دوم:
با دیدن اسم من روی گوشیت وقتی بهت زنگ میزنم یا پیام میدم یا کلا وقتی اسممو میشنوی یاد چی میفتی؟!

سوال سوم:
وقتی که خونه تون روانسر بود احساس بهتری داشتی یا الان که رفتید سرپل ذهاب(در مجموع عرض میکنم)؟! فقط یکی رو حق داری انتخاب کنی! جوابت رو هم شرح نده که حسش در آد!

سوال چهارم:
در مورد مسولیت پذیری و ضرورتش برای دانشجویان در زمینه فعالیت های مذهبی یه انشای کوتاه بنویس. (کوتاه باشه ها!! حدودا 5 خط)

سوال پنجم: (سیاسیه!)
به نظرت(نظر کاملا شخصیت) اساسی ترین علت عدم تحقق آنچنانی وعده های انتخاباتی ریییس جمهور در مورد اقوام و اقلیت ها تا به اینجای کار چی بوده؟! (اگر نظرت اینه که تحقق در سطح مطلوبی بوده توضیح بده لطفا. ولی بازم کوتاه!)

سوال ششم:
اگر جای من بودی بعد از فوق لیسانس گرفتن دکتری  میخوندی  یا می رفتی سربازی؟! (جوابو نپیچونی ها. یه جواب شسته رفته میخوام. دمت گرم)

سوال هفتم:
بعد از تموم شدن صندلی داغت که ان شاء الله پایان روز سه شنبه 27 اسفند خواهد بود، به فعالیتت در سایت ادامه میدی؟

خیلی خیلی ممنون. احبک فی الله

فقط یه خواهش دارم. جوابا کوتاه باشه. ان شاء الله اینجوری مفیدتر هم خواهد بود.

برای نویسنده این مطلب Hawre تشکر کننده ها:
bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:03 pm)

نماد کاربر
Hawre
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 26, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 614 بار
تشکر شده: 258 بار
امتياز: 1360

پستتوسط khaleghi » سه شنبه اسفند ماه 27, 1392 1:05 pm

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته خدمت همه ی همگی تون و علی الخصوص این برادر تازه اومده .
همین عزیزی که مرا آورد ولی  خودش  در این روز آخر ملحق شد.
خیلی خوشحال شدم عزیزدلم و إن شاء الله که همیشه خوش خبر باشی ( حقیقتا خوشحال شدم و کاری بس بجا کردی. بسی بس !!!!!)
قابل توجه کاربران عزیز قبل از اینکه جواب سوالات کاک میثم رو بدم خدمتشون تماسیدم و با ایشون کمی در رابطه با پاسخ دادن  ( البته کوتاه ) کمی به صورت  " کوتاه " حرف های " کوتاه " ی زدیم . نتیجه این شد که مراعات کنم .
هم اینک در محضر عمومِ عمومی تون عارضم اینجانب مشکل بسیار جدی ای با امر " کوتاه " نویسی دارم و همیشه دوست دارم که جای کمترین ابهامی رو توی کلامم باقی نگذارم ولی اگر این روند آزار دهنده بوده هم اینک خیلی خیلی معذرت میخوام .
و اما اجوبه ی این یار دوست داشتنی :

1)      شناختت در مورد افرادی که باهاشون در ارتباط هستی دقیقه یا نه؟ در معرفی صحیح افراد به دیگران معمولا موفق هستی(با توجه به بازخوردی که در مورد عملکردت در این زمینه گرفتی) ؟

راستش نه .
متاسفانه دقیق نیست و شاید بشه این رو یکی از بزرگترین مشکلاتم دونست . نمیدونم که چرا ؟ شاید بخاطر این باشه که خیلی  چیزا رو به حساب " سوءظن " بزارم  و دور و برش نرم . خیلی هم دوست داشتم که ناصحی پیدا بشه و دستم رو بگیره و توی این مشکل کمکم کنه ولی افسوس که ....... و متاسفانه کمکی نبوده و داوری و قضاوت همیشه پا برجا بوده و هست .
و طبیعتا وقتی شناخت صحیح نباشه ، معرفی هم صحیح در نمیاد.

2)     با دیدن اسم من روی گوشیت وقتی بهت زنگ میزنم یا پیام میدم یا کلا وقتی اسممو میشنوی یاد چی میفتی؟!

یاد اون چیزی که مصلحت نمیزاره بگم .
( باشه براااا . پئ نوسیشت پئ  گه یاند ؟؟؟ و په یام بتوتایه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

3)     وقتی که خونه تون روانسر بود احساس بهتری داشتی یا الان که رفتید سرپل ذهاب(در مجموع عرض میکنم)؟! فقط یکی رو حق داری انتخاب کنی! جوابت رو هم شرح نده که حسش در آد!

با عرض معذرت ولی بقول یارو گفتنی : فیه وجهان
نمیتونم بگم ( چون هم از کوتاهی خارج میشه و هم فعلا نگم بهتره )

4)     در مورد مسولیت پذیری و ضرورتش برای دانشجویان در زمینه فعالیت های مذهبی یه انشای کوتاه بنویس. (کوتاه باشه ها!! حدودا 5 خط)

بسم الله الرحمن الرحیم
بحث مسئولیت پذیری دانشجو به نظر من که اصلی ترین بحث دانشجوییه.
هرچه که دانشجو در مباحث مذهبی دانشگاه فعالی حکیم و عالم و ناصح باشه و البته امین و صادق باز کمه. دانشجوهایی هستند که تشنه ی یک زندگی خوبن . زندگی ای که بتونن درش به سعادت برسن و در این مسیر هم ، بعضی ها " مسیر " میخوان و بعضی ها " هم مسیر " و بعضی ها هم هردوش رو .
و من فکر میکنم مسئولیت زیادی بر دوش بعضی ها باشه . بعضی ها که میتونن فعال باشن ولی سکوت میکنن در مقابل بعضی  ها که میتونن سکوت کنن ولی  متاسفانه فعالند!!! و حال " گورگ شوانی مه ره "
تمام.

5)     به نظرت(نظر کاملا شخصیت) اساسی ترین علت عدم تحقق آنچنانی وعده های انتخاباتی ریییس جمهور در مورد اقوام و اقلیت ها تا به اینجای کار چی بوده؟! (اگر نظرت اینه که تحقق در سطح مطلوبی بوده توضیح بده لطفا. ولی بازم کوتاه!)

منابع مسموم و مانع .
منابعی که تظاهر و دروغ و ریا درش نه تنها مذموم نیست بلکه در ارتباط با بعضی ها  !!!!!!!!!!! هم بسی مقبول و پسندیده ست .
و دیگر ( تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل )

6)     اگر جای من بودی بعد از فوق لیسانس گرفتن دکتری  میخوندی   یا می رفتی سربازی ؟! (جوابو نپیچونی ها. یه جواب شسته رفته میخوام. دمت گرم)

نمیدونم تا کی میخوای توی گزینه هات اسمی از اون موجود " کامل کننده ی ایمان " نبری ؟
ها ؟
تاکی ؟
قضیه ی یارو دختره ست که گفت : باوکه  به خوا  درسیش  بخوئ  نم  قبول  ناوم.
براگیان درسیش بخوئ نه و مناله کانیشت بلاوئ نه .
( حیفه امثال تو برن خدمت جسمی.  تو حوضه ی فکری خدمت داشته باش )
فعلا ما رو ی " هه لپه رکئ " دعوت کن بعدش بفکر درس باش  

7)     بعد از تموم شدن صندلی داغت که ان شاء الله پایان روز سه شنبه 27 اسفند خواهد بود، به فعالیتت در سایت ادامه میدی؟

بعد از یک تنفس خوب ، إن شاء الله در رکابتون هستم.
( با علاقه اومدم عضو شدم ولی همونطور که گفتم بعضی جو ها بر سایت حاکم شد که نتونستم ادامه بدم و برا همین هم کنار کشیدم ، کنارکشیدنی موقتی )

براگیان منم برات میکفم و مرتب هم میکفم. بیا اینم کف مرتب

(براگیان از خدا میخوام که به غیر خودش واگذارت نکنه )
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 2
bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:02 pm), ghazal66 (دوشنبه فروردين ماه 4, 1393 12:31 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط khaleghi » چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 12:12 pm

سلام علیکم و رحمة الله عالی و برکاته

به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقی ست

خیلی خیلی متشکر و ممنونم از تمامی اعضاء و سرورانی که در این مدت فرصت دادند که در خدمتشون باشم

و همچنین خیلی معذرت میخوام بخاطر اینکه در این مدت ، کمی نامنظم بودم و آن نبودم که انتظار میرفت باشم و باید میبودم .

خیلی استفاده کردم و امیدوارم که تونسته باشم در جواب دادن سوالات همه ی عزیزان صداقت و امانت و همچنین فصاحت رو رعایت کرده باشم

با این سیاست گذاری زیرکانه و مفرح ، موجبات آشتیم با سایت فراهم شد و تونستم دوباره در این جمع مبارک دکمه زنی ( همون قلم زنیه ولی چون در اینجا از دکمه های کیبورد استفاده میشه پس میشه دکمه زنی ) بکنم

إن شاء الله که در آینده ی خیلی نزدیک بتونم در بازسازی ایمانی خود و ( اگر لایق باشم و خدا توفیق بده ) دیگران ، فعال باشم و دست در دست هم به مهر ، میهن خویش را کنیم آباد

ربنا اجعل اعمالنا کلها صالحا و اجعلها لوجهک خالصا و لا تجعل فیها لأحد شیئا

ربنا وفقنا لما تحبه و ترضاه

ربنا علمنا ما ینفعنا و انفعنا بما علمتنا

ربنا آتنا فی الدنیا حسنة و فی الآخرة حسنة و قنا عذاب النار

یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 3
bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:02 pm), ghazal66 (دوشنبه فروردين ماه 4, 1393 12:27 pm), tafgah72 (پنج شنبه اسفند ماه 29, 1392 6:47 pm)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط Hawre » چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 1:13 pm

سلامی دیگر...

نکته: این پست رو به نیابت از مدیر کاردان صندلی، داده تافگه، میفرستم. و البته از طرف خودم به عنوان دبیر صندلی داغ!

برادر عزیز و خوشش ذوق کاک یوسف خالقی خسته نباشید و خدا قوت.

بابت پذیرفتن صندلی و وقت و هزینه ای که برای پاسخ دادن به سوالات صرف کردید (اخه میدونم بعضی وقتا رفتید کافی نت جوابا رو نوشتید) بسیااااااار ممنون و متشکرم

خدای بزرگ جزای خیرتان دهد و در دنیا و آخرت حیاتی مومنانه نصیبتان گرداند

جوابایی که به سوالات خودم هم دادی خیلی خوب بودن. دمت گرم. لذت بردم. جزاک الله خیرا.

دوستان صندلی داغ کاک یوسف هم به پایان رسید، از مشارکت همه شما ممنونم. به امید صندلی داغ های دیگر و آتش بازی های بیشتر با مشارکت بهتر و فعال تر همه شما عزیزان

در پناه خدای ذوالجلال باشید

«« پایان »»

برای نویسنده این مطلب Hawre تشکر کننده ها: 2
bahar (چهارشنبه اسفند ماه 28, 1392 2:01 pm), tafgah72 (پنج شنبه اسفند ماه 29, 1392 6:48 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
Hawre
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 26, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 614 بار
تشکر شده: 258 بار
امتياز: 1360

پستتوسط tafgah72 » پنج شنبه اسفند ماه 29, 1392 11:10 pm

سلام علیکم

خدمت همه دوستان بزرگوارم :

اول : یه عذرخواهی بابت اینکه به دلایل شخصی متاسفانه قسمت نشد درخدمت باشم و شرمنده مهمان بزرگوار شدم ..  

دوم : یه تشکر هم از دوستان عزبز بابت شرکت کردن در صندلی و کمک در روند آن و همچنین دبیر گرامی صندلی ..جزاکم الله خیرا
کاک یوسف برادر ارجمندم از پاسخهاتون به راستی استفاده بردم .. ان شاء الله خداوند در پناه خودش حفظتون کنه و سربلند هردودنیا باشید ..

کاک هاوری زحمت پایان دادن به صندلی رو کشیدند و من هم صرفا خواستم عذرخواهی و تشکر کنم .. فی امان الله

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها:
bahar (پنج شنبه اسفند ماه 29, 1392 11:48 pm)

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

قبلي

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان