شهرساز و شهردار

در این بخش جالب ترین و خنده دار ترین جوک و لطیفه ها قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

شهرساز و شهردار

پستتوسط فرمیسک » سه شنبه مهر ماه 18, 1391 7:40 pm

گفتم که شهرسازم ای شهردار محبوب                         گفتا که مدرکت کو نامت به دفتر آید

گفتم که طرح جامع شهردار چگونه ببیند                              گفتا به روی دیوار شیک و مصوب آید

گفتم کنی پیاده طرحی ز شهرسازان                                گفتا ز شهرداران این کار کمتر آید

گفتم فضای سبزی در شهر نیست پیدا                            گفتا که لِنز سبزی بر دیده خوشتر آید

گفتم ز چاله چوله ماشین ما فنا شد                                 گفتا که کار ساز است صد شغل از آن برآید

گفتم که از شب عید مانده به جا زباله                                  گفتا که پیک بهداشت در ماه آذر آید

گفتم که بی هویت شده این طرح مسکن مهر            گفتا سقفی باشه کم درامدها که به آن دل خوش آید

گفتم چگونه باشد افزایش تراکم                         گفتا که نام نیکش همراه با زر آید

گفتم که از چهره بی روح شهر خسته شدیم                        گفتا که با مخارج ما باید برابر آید

گفتم که از ترافیک کی رها یابیم                                        گفتا که صبر ایوب زین داستان سر آید

برای نویسنده این مطلب فرمیسک تشکر کننده ها: 2
SamanRashidi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
فرمیسک
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 30, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 579 بار
تشکر شده: 480 بار
امتياز: 2270

بازگشت به طنز

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان