.

در این بخش مقالات در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط Mmm » دوشنبه مهر ماه 9, 1391 12:13 am

زمانیکه کاک جلیل بهرامی نیا، نوشته ی جنابِ عبدالله را در وبلاگِ خودشان منتشر کردند، توضیح زیر را نیز در ابتدای مقاله ی جنابِ عبدالله نوشته بودند و سپس آن را منتشر کردند که اشاره به آن برای عده ای خالی از لطف نیست!

توضیح: یکی از خوانندگان ارجمند با نام «عبدالله»، که او بنده را می شناسد ولی خودش را نشناسانده است و ظاهراً دل پُری نیز از اندیشه بنده و همفکرانم دارد،نوشتاری در ردّ مقاله اینجانب: « دموکراسی،منبع تشریع یا شیوه مدیریت؟!» نوشته و برایم ارسال کرده اند که ضمن تشکر از ایشان، عین آن را جهت کمک به غنای بحث ، درج و داوری را به خوانندگان محترم و به ویژه اهل فن واگذار می کنم.بسیار خوشحال خواهم شد اگر دوستان نیز با احساس مسئولیتی در حد این مخالف گرامی،وارد این هم اندیشی شوند و بنده و خوانندگان را از نظرات خویش، بهره مند فرمایند.ضمناً اصل مقاله در همین وبلاگ،موجود و قابل دسترسی است.
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط antidemocracy » دوشنبه مهر ماه 10, 1391 5:50 pm

کاک متین جزاک الله خوب کاری کردید این را قرار دادید اگر به ذهن خودم می رسید حتما این کار را می کردم و در ضمن من آن را از مطالب وبلاگ خودم نقل کردم به همین خاطر این به ذهنم نرسید که گفته ایشان را نیز ذکر کنم خدا خیرتان دهد.
‏قال الله تعالی : «إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُ»
نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 34 بار
تشکر شده: 59 بار
امتياز: 80

قبلي

بازگشت به مقالات متنوع دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان