تعمیر ماشین لباسشویی

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

تعمیر ماشین لباسشویی

پستتوسط asalmamadi » يکشنبه مهر ماه 9, 1402 11:06 pm

بدون شک در صورتی می توان مدعی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی شد که در ازای خدمات انجام شده، گارانتی رسمی به شما تعلق بگیرد و ما همواره در ازای تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهیم، ۹۰ روز گارانتی در نظر گرفته ایم که در ادامه بیشتر به این موضوع بسیار مهم پرداخته ایم؛ توجه داشته باشید که گارانتی حق شما مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی با ضمانت نامه کتبی
در صورت تعمیر ماشین لباسشویی در آریابهکار از آنجاییکه به‌صورت اختصاصی و تخصصی انجام می دهیم، جهت تضمین خدماتی که به شما ارائه می دهیم گارانتی و ضمانت ۹۰ روزه در نظر گرفته ایم که می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجرب ما بسپارید. اما این در حالی می باشد که تمامی این خدمات در سایر مراکز علیرغم اینکه به‌صورت تخصصی انجام نمی شود و بلکه هیچ گارانتی و تضمینی ارائه نخواهد شد که اگر به هر دلیلی دستگاه پس از مدت یکی یا دو هفته پس از تعمیرات خراب شد، باید مجددا هزینه تعمیرات بپردازید تا مشکل دستگاه را به‌صورت مجدد برطرف کنید.

اما در آریابهکار اینگونه نیست و اگر به احتمال ۱ درصد ۹۰ روز پس از تعمیرات دستگاه متوجه خرابی در بخش تعمیر شده شدید، مجددا تعمیر خواهد شد و با این تفاوت که برای این تعمیرات هیچ هزینه جانبی پرداخت نخواهید کرد.

همچنین گارانتی که ما به شما ارائه می دهیم، کتبی به همراه مهر و امضای شرکت آریابهکار می باشد که تضمین کننده گارانتی ما به شما خواهد بود و برخلاف سایر مراکز گارانتی ما به‌صورت حرفی نیست!

تعمیر ماشین لباسشویی با قطعات اورجینال
همانگونه که گفته شد، تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی در آریابهکار به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب انجام می شود تا شما نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. اما گاهی اوقات ممکن است این خرابی به نحوی رخ دهد که برخی از قطعات ماشین لباسشویی شما به‌صورت کامل از کار بیافتند و به هیچ وجه قابل تعمیر نباشند!

برای مثال اگر به دلیل استفاده مداوم و پشت سر هم از ماشین لباسشویی، برد دستگاه آسیب دید و قسمتی از آن ذوب شد، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک چنین خرابی قابل تعمیر نیست و حتما باید با قطعه جایگزین تعویض شود.

اما چگونه قطعه جایگزین را تعویض کنیم؟ برای تعویض قطعه جایگزین بیاد به مرکز تخصصی مراجعه کنید که علیرغم تعمیرات تخصصی، تعویض قطعات صرفا در صورتی انجام شود که تعمیرکار ماشین لباسشویی به‌صورت ۱۰۰ درصد از خرابی این قطعه مطمئن باشد و سپس درخواست تعویض قطعه را ثبت نماید.

اگر ما از عدم تعمیر قطعه ماشین لباسشویی شما به‌صورت ۱۰۰ درصد مطمئن شدیم، پروسه تعویض قطعه آسیب دیده را با قطعه وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما انجام خواهید داد و آنرا نیز گارانتی خواهیم نمود.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی
تمام اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی فقط و فقط باید توسط تکنسین هایی که توانایی و تجربه کافی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دارند، بر روی دستگاه شما اعمال شوند؛ بدون شک این اقدامات ناشی از چندین سال تجربه تخصصی و بارها آزمون و خطا ایجاد شده اند و هر فردی نمی تواند مدعی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی شما شود.

از این رو تنها اقدام مهمی که شما باید در این زمینه به آن توجه ویژه داشته باشید و اهمیت دهید این است که دستگاه را به مرکزی با اصالت به همراه تکنسین های تعمیرکار متخصص منتقل کنید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی به همراه گارانتی خدمات تعمیر شود و هزینه نامتعارفی هم از شما دریافت نکنند.

تعمیر ماشین لباسشویی چه زمان ضروری است؟
ماشین لباسشویی یک وسیله مصرفی و پرکاربرد می باشد که این روزها در زندگی شهری با وجود تمام مشغله ها، به عنوان یک وسیله راهبردی جهت سهولت پروسه شستشوی البسه می باشد که اگر به هر دلیلی این دستگاه خراب شود، علیرغم هزینه تعمیرات یقینا زندگی شما مختل خواهد شد و نمی توانید طبق چند روز اخیر خود زندگی کنید.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه تعمیر لباسشویی در سایت آریابهکار مراجعه فرمایید.
asalmamadi
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 5
تاريخ عضويت: يکشنبه مهر ماه 9, 1402 10:54 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان