بهترین مشاغل برای سبک زندگی دیجیتال

در بخش مقالاتی در زمینه تکنولوژی و فناوری قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

بهترین مشاغل برای سبک زندگی دیجیتال

پستتوسط siavash82ir » دوشنبه مهر ماه 16, 1397 5:56 pm

پیش ازاین کاملا طبیعی بود که یک شخص تمام عمر کاری خود را در یک شرکت بگذراند اما امروزه اغلب مسیرهای شغلی بیش از یک شغل است و یک نفر در طول مسیر شغلی خود چند ین شغل عوض می کند. علاوه بر این که می خواهید چه کاری انجام دهید یک تصمیم دشوار دیگر نیز باید گرفته شود اینکه کجا می خواهید این کار را انجام دهید.

کار کردن در

عضويت  / ورود
ها و اپلیکیشن ها

با وجود در دسترس بودن اینترنت تقریبا در سراسر جهان راحت تر از هر زمان دیگری می توان از هر نقطه از جهان می توان از طریق وبسایت ها و اپلیکیشن ها کار کرد. پیشگا مان این شیوه ی زندگی در واقع همان های دیجیتالی هستند. آن ها

عضويت  / ورود
فریلنسرها و دورکارانی هستند که در جهان پرسه می زنند و با لپتاپ خود کار می کنند. آن ها آزادند از هر نقطه از جهان که به اینترنت دسترسی دارند کار کنند.اگر از تصاویری که بعضی از افراد به وسیله موبایل یا دوربین خود از مناطق گرمسیری در دامنه های کوهستانی پوشیده از برف یا از بیابان منتشر می کنند شگفت زده می شوید. ممکن است با خودتان فکر کنید چگونه شما  هم می توانید از سراسر جهان کار خود را انجام دهید. ای موضوع به پیشینه تجربه و وضعیت شغلی شما بستگی دارد اما چند را برای ورود به این مسیر و تبدیل شدن به دیجیتال وجود دارد.

اگر شما شغلی دارید که به طور کامل یا بخش از آن را به صورت آنلاین انجام می دهید می توانید تحقیق کنید آیا شرکتی که برایش کار می کنید سیاست دورکاری یا فرستادن نیرو به مناطق مختلف را دارد یا نه. اگر برای اولین بار است که شما و شرکت قصد دارید به صورت دورکاری همکاری کنید قبل از اینکه به سفر دور بروید چند ماه را به صورت آزمایشی و از خانه کارهای خود را انجام دهید تا شما و رئیستان بیشتر به این شرایط آشنا شوید و اعتماد به نفس بیشتری برای دورکاری واقعی داشته باشید.

فریلنسرها و افرادی که به صورت آزاد کار می کنند معمولا مزیت بزرگی برای تبدیل شدن به دیجیتال دارند چرا که می توانند تصمیم بگیرند هر روز از کجا کارشان را انجام دهند. برای مثال یک نویسنده فریلنسر می تواند از یک رستوران در امریکا یا یک کافه در هنگ کنگ کار خود را انجام دهد و مقاله خود را به برای رئیسش در هر نقطه از جهان ارسال کند. توجه داشته باشید موارد لجستیکی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید مانند افق زمانی متفاوت شما با مشتریانتان ابزارهای ارتباطی هماهنگی پرداخت های بین المللی اما همه ی این مسائل قابل حل هستند. اگر در حال حاضر فریلنسر هستید برای تبدیل شدن به یک دیجیتال در موقعیت عالی قرار دارید.


با لپتاپ خود صمیمی شوید. لپتاپ یکی از پیش نیازهای سبک زندگی دیجیتال است. فرصت های شغلی زیادی وجود دارد که انجام آن ها به صورت کامل از راه دور  و از هر نقطه از جهان امکان پذیر است.

اما اگر فریلنسر نیستید و شغل فعلی شما هم به صورتی است که انجام آن به صورت آنلاین اماکن پذیر نیست برای به دست آوردن یک سبک زندگی دیجیتال بهتر است شغل خود را عوض کنید فریلنسر شوید یا کسب و کار خودتان را راه بیندازید.

ساده ترین راه برای شروع کار کردن به صورت فریلنسری پیوستن به پلتفرم های فریلنسینگ مانند Upwork People Per Hour Toptal و مانند این ها است.

کسب و کار مستقل خود را شروع کنید. هزاران کارآفرین در جهان وجود دارند که همواره در حال سفر هستند و کسب و کار خود را هم اداره می کنند. در حال حاضر بسیاری از شرکت های بزرگ به صورت کلی یا جزئی از تیم های دورکاری استفاده می کنند از جمله؛ Automattic سازندگان وردپرس Buffer و Mozilla. همچنین شرکت های دیگر نیز به دنبال مزایای استفاده از دورکاری هستند تا بدون نیاز به بزرگ تر کردن محل کار بتوانند کسب و کار و پرسنل خود را افزایش دهند.


برنامه نویسی

با واضح ترین مثال شروع می کنیم. بدون شک بسیاری از کسانی که

عضويت  / ورود
را برای خود انتخاب کرده اند از برنامه نویسان و توسعه دهندگان صفحات وب هستند. اگر مشاغل دورکاری را جستجو کنید بدون شک به تعداد زیادی فرصت شغلی توسعه دهنده وب برخورد خواهید کرد. مزایای برناهه نویسی قابل کتمان نیست حقوق خوب و امکان کار از هر نقطه از جهان.


بازاریابی

بسیاری از دیجیتال ها در شاخه های مختلفی از بازاریابی فعالیت می کنند. کسب و کارها متوجه شدند بازاریابی دیجیتالی یا همان

عضويت  / ورود
برای موفقیت در کسب و کار ضروری است به همین دلیل فرصت های شغلی زیادی در این زمینه وجود دارد. بسیاری از مشاغل

عضويت  / ورود
به راحتی از طریق دورکاری قابل انجام است. بازاریابی ایمیلی

عضويت  / ورود
و بازاریابی محتوا از جمله مهمترین مشاغل بازاریابی هستند.siavash82ir
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 2, 1397 1:16 pm
محل سکونت: http://www.rahkarenovin.com/
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به تکنولوژی و فناوری

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان